ورزش جهان / شناسه خبر: 99762 / تاریخ انتشار : 1398/4/2 01:01
|

پیشنهاد چینی‌ها به ویلیان: خودرو با راننده، اجاره آپارتمان و هزینه پرواز

ستاره برزیلی چلسی پیشنهاد یک باشگاه چینی در آن هزینه اجاره یک آپارتمان، دو خودرو با راننده و هزینه بلیت‌های هواپیمای ویلیان هم گنجانده شده بود را رد کرد.

پیشنهاد چینی‌ها به ویلیان: خودرو با راننده، اجاره آپارتمان و هزینه پرواز

ویلیان، بازیکن چلسی پیشنهاد پرارزش چینی‌ها را نپذیرفته است. این ستاره چلسی در حال حاضر در اردوی برزیل برای کوپا آمه‌ریکا به سر می‌برد و به فکر آینده‌اش است. باشگاه شانگهای گرینلند شنهوا برای خرید او پیشنهاد بالایی ارائه کرده بود. آنها قراردادی سه‌ساله به او ارائه کردند که در آن هزینه اجاره یک آپارتمان، دو خودرو با راننده و هزینه بلیت‌های هواپیمای ویلیان هم گنجانده شده بود. ویلیان در صورت رفتن به چین 12 میلیون یورو دستمزد پایه دریافت می‌کرد و بابت گل‌ها، بازی‌ها و قهرمانی‌ها هم پاداش می‌گرفت. شانگهای همچنین 20 میلیون یورو بابت خرید او به چلسی پیشنهاد داده بود.
اما این بازیکن 30 ساله که از قراردادش یک سال باقی مانده می‌خواهد در چلسی بماند و انتظار می‌رود که قرارداد جدیدی با باشگاه امضا کند. ویلیان را بارسلونا و اتلتیکو مادرید هم می‌خواستند اما هیچ‌کدام از این دو تیم پیشنهادی رسمی برای خرید او ارائه نکرده‌اند.
چلسی در حال حاضر از خرید بازیکن محروم است و نمی‌خواهد ویلیان را از دست بدهد، به‌ویژه پس از آنکه ادن هازارد به رئال مادرید پیوسته است.
انتظار می‌رود ویلیان قراردادی دو ساله با چلسی امضا کند و خود این بازیکن هم گفته که تمایلی به رفتن ندارد. ویلیان فصل گذشته در تمامی رقابت‌ها 8 گل برای چلسی زد و 14 گل هم ساخت. او کمک کرد این تیم به لیگ قهرمانان راه یابد و فاتح لیگ اروپا هم شود.

captcha
تازه ها
بیشتر