ورزش جهان / شناسه خبر: 99760 / تاریخ انتشار : 1398/4/2 00:31
|

برنامه جدید ساری برای رونالدو

سرمربی جدید یووه برای فوق ستاره پرتغالی تیمش نقشی جدید در نظر گرفته تا او بتواند به رکوردشکنی‌هایش ادامه دهد.

برنامه جدید ساری برای رونالدو

مائوریتزیو ساری، سرمربی جدید یوونتوس خود کار خود در این تیم را خیلی زود آغاز کرده است. با اینکه زمان زیادی از پایان کار او در چلسی (قهرمانی‌اش در لیگ اروپا) نمی‌گذرد، این مرد ایتالیایی تصمیم گرفته با تک‌تک بازیکنان جدیدش ملاقات و برنامه‌های تاکتیکی‌اش را برای آنها تشریح کند.

اولین بازیکنی هم که ساری با آن ملاقات داشته، کریستیانو رونالدو بوده است. ساری به همراه فابیو پاراتیچی، مدیر ورزشی باشگاه یوونتوس به منطقه تفریحی که رونالدو در آن حضور دارد سفر کرده و به صورت رودرو به او گفته که چه برنامه‌هایی‌ برایش در سر دارد.

گزارش‌ها حاکی از آن است که ساری به رونالدو اطلاع داده که فصل آینده می‌خواهد از او به عنوان مهاجم استفاده و به او کمک کند رکورد گلزنی در سری A که با 36 گل متعلق به گونسالو ایگواین است را بشکند. پستی که ساری برای رونالدو در نظر گرفته مهاجم نوک کاذب است، نقشی مشابه آنچه ادن هازارد در چلسی و دریس مرتنس در تیم‌های قبلی تحت هدایت او ایفا می‌‌کردند.

ساری در نشست خبری مراسم معارفه‌اش صریحاً اعلام کرد که به استفاده از سیستم 3-3-4 اصرار ندارد چرا که پیش از این هم در امپولی و ناپولی از سیستم 2-1-3-4 استفاده کرده بود.

captcha
تازه ها
بیشتر