ورزش جهان / شناسه خبر: 99754 / تاریخ انتشار : 1398/4/1 21:12
|
کوپا آمه‌ریکای 2019

سانچز: با درد بازی کردم/ امیدوارم به بازی بعدی برسم

ستاره تیم ملی شیلی از مصدومیتش در دیدار برابر اکوادور خبر داد و گفت که با وجود درد به بازی ادامه داده و گل هم زده است.

سانچز: با درد بازی کردم/ امیدوارم به بازی بعدی برسم

الکسیس سانچس، وینگر تیم ملی شیلی اعلام کرد که با وجود مصدومیت در مصاف تیمش مقابل اکوادور در دور دوم بازی‌های مرحله گروهی کوپا آمه‌ریکا به میدان رفته و به این تیم برای کسب پیروزی 2 بر یک کمک کرده است.

سانچس با گلی که در این بازی زد به شیلی کمک کرد که 6 امتیازی شود و با صعود به رده اول گروه سوم از بابت صعود به مرحله یک چهارم نهایی مطمئن شود. بال تیم منچستریونایتد بعد از بازی اعتراف کرد که در نیمه اول این بازی از ناحیه قوزک آسیب دید اما با این وجود به حضورش ادامه داده است.

او در پایان مسابقه به خبرنگاران گفت: بعد از یک سانتر، قوزک پایم پیچید اما من آن را بانداژ کردم و برای کاهش درد هم یک قرص خوردم و دوباره به میدان رفتم. من فکر می‌کنم که رباط قوزکم کشیده شده است. من با درد به بازی کردن ادامه دادم اما امیدوارم که مصدومیتم خیلی جدی نباشد.

رینالدو روئدا، سرمربی شیلی هم با تمجید از سانچس به خاطر فداکاری‌اش اظهار داشت: بین دو نیمه پزشکان وضعیت او را ارزیابی کردند و او گفت که می‌تواند به بازی ادامه دهم اگرچه کلی یخ روی پایش گذاشته بودند. او در نیمه دوم واقعاً برای تیم زحمت کشید. دوباره وضعیتش را بررسی می‌کنیم و امیدوارم که مشکلش جدی نباشد.

تیم ملی شیلی در آخرین بازی‌اش در کوپا آمه‌ریکا به مصاف اروگوئه‌ می‌رود که با 4 امتیاز در دره دوم جدول قرار دارد. شیلیایی‌ها با یک تساوی هم از بابت صعود به عنوان تیم اول گروه مطمئن می‌شوند.

captcha
تازه ها
بیشتر