فوتبال ایران / شناسه خبر: 99745 / تاریخ انتشار : 1398/4/1 16:55
|

فوتسال در رده سوم رنکینگ

آخرین رده‌بندی تیم‌های ملی فوتسال جهان امروز(شنبه) اعلام شد و تیم فوتسال ایران با ۱۶۶۳ امتیاز در رده سوم جهان قرارگرفت. دراین رده بندی برزیل با ۱۸۷۶ و اسپانیا با ۱۷۶۳ امتیاز رتبه‌های اول و دوم را در اختیار دارند و تیم ملی فوتسال روسیه با دو امتیاز کمتر، رده چهارم را به خود اختصاص داده است. تیم های فوتسال آرژانتین، پرتغال، قزاقستان، ایتالیا، اکراین، پاراگوئه، آذربایجان، کرواسی، کلمبیا، ژاپن و صربستان نیز به ترتیب رده های پنجم تا پانزدهم را در اختیار دارند.

در رده بندی آسیا نیز تیم های ژاپن، تایلند و ازبکستان پس از فوتسال ایران به ترتیب رتبه‌های دوم تا چهارم قرار گرفتند.تیم فوتسال ایران این روزها خود را برای مرحله مقدماتی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ و مرحله نهایی مسابقات که انتخابی جام جهانی ۲۰۲۰ محسوب می‌شود، آماده می کند.

خداحافظی تیم ملی با آدیداس

بعد از کش و قوس‌های فراوان و استفاده از پوشاک شرکت‌های مختلفی داخلی و خارجی برای تیم‌های ملی فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی در دو بخش خانم‌ها و آقایان، فدراسیون فوتبال در آستانه عقد قرارداد جدیدی است.مهم‌ترین بخش این قرارداد در رابطه با تیم ملی بزرگسالان است که از جام جهانی تاکنون اسپانسر و تأمین کننده پوشاک ورزشی ندارد و از پوشاک باقی مانده آدیداس در انبارهای فدراسیون فوتبال استفاده می‌کند و طبیعتاً عایدی هم از این طریق ندارد.با مشخص شدن سرمربی تیم ملی و انجام دو بازی دوستانه، تیم ملی در اردوی جدیدش از پوشاک جدید و رسمی خود بهره خواهد برد.بر این اساس بعد از گذشت حدود سه سال از خرید پوشاک آدیداس و سپس عقد قرارداد اسپانسری در جام جهانی، این برند آلمانی کنار گذاشته می‌شود.

تاکید تاج:بیانیه نویسی ممنوع

بر اساس ابلاغی که در اختیار باشگاه ها قرار خواهد گرفت بیانیه نویسی از سوی باشگاه ها و هم چنین مربیان و بازیکنان ممنوع خواهد بود و حتی ممکن است برای باشگاه، مربی و بازیکن جدا از جریمه نقدی در صورت تکرار، محرومیت به همراه داشته باشد. مهدی تاج در مصاحبه تازه ای که در این باره داشته گفته:« کل قراردادهای امسال پیوست انضباطی دارد. از هفته اول برخورد خواهیم کرد.هر مربی یا بازیکنی علیه داور حرف بزند مطمئنا محروم می‌شود. امسال مثل فیفا و یوفا عمل می‌کنیم و همانطور که بارها توضیح دادم بیانیه نویسی جریمه خواهد داشت.»

3-350

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر