فوتبال ایران / شناسه خبر: 99743 / تاریخ انتشار : 1398/4/1 15:55
|

جواد نکونام کاپیتان سابق تیم ملی درباره شایعه فروش اطلاعات تیم ملی به قطر از سوی کی‌روش در یک برنامه تلویزیونی توضیح داد:«ما در اردوی دبی بودیم و قبل از اینکه به قطر برویم، این صحبت های پیش آمد. من به عنوان یک بازیکن و کاپیتان تیم، می‌دیدم که تمرینات با چه جدیتی در حال برگزاری است و با آگاهی از زحمات بازیکنان و کادر فنی، از چنین موضوعی واقعا ناراحت شدم.یادم می آید که یکی از مسوولان ورزشی همان جا به من گفت که بله این اتفاق افتاده و اطلاعات بازی را فروخته اند. او به من گفت تو خودت حواست به تیم باشد و بچه‌ها را جمع کن که خوب کار کنند. ما هم به اینجا آمده ایم که بالای سر تیم باشیم و حواسمان باشد. من گفتم که اصلا چنین چیزی نیست و دارم با تیم تمرین می کنم و می بینم که همه چه زحمتی می کشند. من اسم این مسوول را هم نمی توانم بگویم چون صحبتی بود که فقط بین دو نفر بود و هیچکس از آن خبردار نشد.

من صحبت های این شخص را حتی به آقای کی روش هم نگفتم و ناراحتی ام به حدی بود که با وجود اینکه می خواستم چند نفر را خبردار کنم اما ترجیح دادم حرفی نزنم و این قضیه پیش خودم بماند. حتی اگر به بازیکن ها هم می گفتم، اعتماد نسبت به مربی از بین می رفت و نمی شد کار را جمع کرد.

کی روش در نهایت متوجه نشد که من با چه کسی حرف زدم اما ببخشید، وقتی که یک روزنامه عکس او را با لباس عربی منتشر می کند و می گوید چنین اتفاقی در حال رخ دادن است، متوجه کلیت ماجرا می شود. من بعد از بازی به آقایان گفتم که واقعیت چیز دیگری است. وقتی می بینم که یک مربی اینقدر زحمت می کشد، یعنی دنبال این است که تیمش نتیج بگیرد. خدا را شکر که آن بازی را بردیم و بعد لبنان را هم بردیم و تیم صعود کرد.»

3

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر