ورزش ایران / شناسه خبر: 99729 / تاریخ انتشار : 1398/4/1 14:40
|
برای جلوگیری از حواشی، امروز یا فردا زمان مجامع را اعلام می کنیم

داورزنی: در چینش اعضای مجمع دخالتی نداریم

معاون قهرمانی وزیر ورزش و جوانان با تکذیب هرگونه دخالت در برگزاری مجامع انتخاباتی کشتی و وزنه‌برداری گفت که ظرف امروز و فردا اسامی کاندیداها و زمان برگزاری انتخابات اعلام می شود.

رضاعباسپور - به تعویق افتادن بیش از اندازه زمان برگزاری مجامع کشتی و وزنه‌برداری به عنوان دو رشته پرافتخار المپیکی تاریخ ورزش ایران منجر به حواشی و گمانه زنی هایی شده است که خیلی خوشایند ورزش  ایران نیست. ضمن اینکه موضوع تایید صلاحیت کاندیداها هم اعلام نشده و همین مسئله هم هر روز زمینه ساز حرف و حدیث هایی است.

طبق اعلام مسئولان وزارت ورزش و جوانان قرار بود اواخر هفته گذشته نتیجه بررسی صلاحیتها و همچنین زمان برگزاری انتخابات، نهایی شود، اما این موضوع اعلام نشده و جای سوال دارد که چطور وقتی موضوعی به صورت رسمی از زبان مسوولان وزارت اعلام می شود، باز هم اجرا نمی شود. 

در همین راستا محمدرضا داورزنی معاون قهرمانی وزارت ورزش نسبت به اینکه گفته می‌شود به واسطه او حرکاتی در حمایت از برخی کاندایداهای حاضر در مجمع انتخاباتی وزنه‌برداری به وجود آمده، می گوید:« این موضوع را به جد تکذیب می‌کنم. ما به این قبیل موضع گیری‌های انتخاباتی آشنا هستیم و به جز اینکه این ادعای کذب را تکذیب کنم چیزی نمی‌توان در مورد آن بیان کرد.»

برخی می گویند فهرست 13 نفره نمایندگان غیر استانی انتخابات وزنه برداری توسط سرپرست فدراسیون به وزارت ورزش اعلام شده و قرار است به سود برخی کاندیداهای حاضر در این مجمع تغییرات غیررسمی در آن صورت گیرد که در این رابطه داورزنی می گوید:«عرض کردم که اینها همه جز یک تحلیل  چیزی نیست و اصلا  وجود خارجی ندارد. چون ما هم نفرات تایید صلاحیت شده و هم زمان برگزاری مجمع را امروز یا نهایتا تا پایان وقت اداری فردا مشخص و معرفی می‌کنیم.»

داورزنی حرف هایش را اینطور به پایان می برد: « ما طبق قانون مجامع انتخاباتی را در زمان مقررش برگزار می کنیم. فرقی هم ندارد که کشتی باشد یا وزنه‌برداری، هر دو رشته برای ما اهمیت دارند. به همین دلیل و بدون شک به خاطر اینکه حواشی پیرامون آنها کنترل شود، ظرف امروز یا فردا حتما اسامی تایید صلاحیت شده‌ها و زمان دقیق برگزاری مجمع انتخاباتی این فدراسیون‌ها را اعلام می‌کنیم.»

5/ 500

captcha
تازه ها
بیشتر