ورزش جهان / شناسه خبر: 99727 / تاریخ انتشار : 1398/4/1 02:01
|

بازگشت آقای گلر به چلسی

پتر چک با پایان دوران فوتبالش به عنوان مشاور فنی و اجرایی به چلسی برگشت تا چالش جدیدی را در این باشگاه تجربه کند.

بازگشت آقای گلر به چلسی

پتر چک، دروازه‌بان آرسنال که در پایان فصل گذشته بازنشسته شد قصد دارد به تیم سابقش چلسی برگردد تا در این تیم به عنوان مشاور فنی و اجرایی مشغول به کار شود.

چک سال 2004 به چلسی تحت هدایت ژوزه مورینیو پیوست و پس از 11 فصل بازی در این تیم راهی آرسنال شد. او برای چلسی 494 بازی انجام داد و سال 2015 به رقیب همشهری پیوست. با این حال آبی‌های لندن هنوز هم به چک علاقه دارند و به همین دلیل از او خواسته‌اند تا به استمفوردبریج برگردد تا در این تیم مشغول به کار شود و او نیز این پیشنهاد را پذیرفت.

چک به سایت باشگاه چلسی گفت: از اینکه بار دیگر فرصتی فراهم شد تا به چلسی ملحق شوم بسیار خوشحالم و هدفم این است که به این تیم کمک کنم با ارائه عملکردی در بالاترین سطوح به موفقیت‌هایی که در 15 سال اخیر کسب کرده ادامه دهد. منتظر آغاز چالش جدیدی که پیش رویم قرار گرفته هستم و امیدوارم بتوانم از تمام دانش فوتبالی‌ و تجربه‌ام برای کمک به این تیم جهت دستیابی به موفقیت‌هایی حتی بزرگتر در آینده، استفاده کنم.

پستی که چک 37 ساله در چلسی تصدی آن را برعهده گرفته، به او این امکان را می‌دهد تا در زمینه امور فنی و مربوط به فوتبال راهکاری را برای ارتقای عملکرد تیم به چلسی ارائه کند و به نوعی او حلقه ارتباطی میان تیم اصلی و آکادمی باشگاه چلسی خواهد بود.

captcha
تازه ها
بیشتر