ورزش جهان / شناسه خبر: 99725 / تاریخ انتشار : 1398/3/31 22:48
|

رئال، نیمار را نمی‌خواهد

به گزارش نشریه آاس اسپانیا، رئال مادرید تصمیمی برای به خدمت گرفتن نیمار ندارد و شایعات روزهای اخیر صحت ندارد.

رئال، نیمار را نمی‌خواهد

نیمار، ستاره برزیلی 27 ساله پاری سن ژرمن بار دیگر به کانون شایعات نقل و انتقالاتی بدل شده است. او از یک سال و نیم پیش به یکی از گزینه های خرید جدی رئال بدل شده و حتی فلورنتینو پرز، رئیس رئال در مراسم اهدای توپ طلای سال 2018 در پاریس، رسما از علاقه اش برای جذب نیمار خبر داد. ابراز علاقه ای که باعث خشم رونالدو شد و از همان جا رابطه او با پرز به سردی گرائید. 

رونالدو تابستان گذشته از رئال جدا شد اما نیمار بر خلاف تصورات پرز، حاضر نشد هیچ چراغ سبزی به رئال نشان دهد و حتی یک پیغام کوتاه هم از جانب او دریافت نشد تا باعث یک ناامیدی مطلق شود.

پس از اظهارات اخیر ناصر الخلیفی(مدیر پی اس جی) و تیره شدن روابط او با نیمار، اخیرا شایعات زیادی در مورد جدایی ستاره برزیلی از پی اس جی شنیده می شود. در بارسا می گویند او قصد بازگشت دارد ولی اخباری در مورد تمایل او برای پیوستن به رئال نیز شنیده می شود.

روز گذشته انتشار عکسی از نیمار در کنار بنزما و سپس لایک کردن پست اینستای زیدان از سوی نیمار، بر آتش شایعات اضافه کرد اما واقعیت این است که پرز در نظرسنجی از دیگر اعضای رسمی رئال، متوجه شده است که کمتر تمایلی برای جذب نیمار وجود دارد و آنها کیلیان امباپه را ترجیح می دهد.

مصدومیت های متعدد نیمار از یک طرف و اتهام تجاوز جنسی او به یک مدل برزیلی از سوی دیگر، باعث شده تا علاقه رئال برای جذب نیمار کم و کمتر شود و حتی دو چراغ سبز اخیر نیمار به رئال هم تغییری در این ایده ایجاد نخواهد کرد.

captcha
تازه ها
بیشتر