ورزش جهان / شناسه خبر: 99724 / تاریخ انتشار : 1398/3/31 22:23
|

توافق لوکاکو با نرآتزوری

مهاجم بلژیکی منچستریونایتد با سران اینتر برای پیوستن به این تیم به توافق رسیده و در این میان تنها موافقت یونایتد با این انتقال باقی مانده است.

توافق لوکاکو با نرآتزوری

برخی از رسانه‌های ایتالیایی و انگلیسی اعلام کرده‌اند که روملو لوکاکو، مهاجم بلژیکی منچستریونایتد موافقت خود را با پیشنهادی که باشگاه اینتر به او داده اعلام کرده است.

طبق گزارش نشریه سان انگلیس، لوکاکو در اینتر حقوقی نزدیک به 200 هزار یورو در هفته خواهد گرفت. این در حالیست که نشریه گاتزتا دلواسپورت رقم پایین‌تری را ذکر کرده و مدعی شده که اینتر به این مهاجم بلژیکی حقوقی بین 6 تا 6.5 میلیون یورو در سال که معادل 115 تا 125 هزار یورو در هفته می‌شود، پیشنهاد کرده است.

با این حال هر دو رسانه در مورد چراغ سبز نشان دادن لوکاکو به اینتر و تبدیل شدن او به پردرآمدترین بازیکن این تیم اتفاق نظر داشته‌‌اند.

در حالی که اینتر تلاش زیادی برای جذب لوکاکو به عنوان جانشین مائورو ایکاردی - بازیکنی که شایعه پیوستنش به یوونتوس شنیده می‌شود - دارد، رقم بالایی که منچستریونایتد برای فروش بازیکنش می‌خواهد ممکن است نراتزوری را برای خرید او به تردید بیندازد. گفته می‌شود شیاطین سرخ بابت بازیکنی که دو سال پیش از اورتون خریدند، 80 میلیون یورو می‌خواهند.

captcha
تازه ها
بیشتر