ورزش جهان / شناسه خبر: 99723 / تاریخ انتشار : 1398/3/31 21:40
|

مذاکرات مثبت مالدینی برای سه خرید میلان از رئال

همه چیز خوب پیش رفت و مثل همیشه خبرهای خوبی برای مارکو جامپائولو(سرمربی جدید میلان) داریم.

مذاکرات مثبت مالدینی برای سه خرید میلان از رئال

پائولو مالدینی و بوبان که اخیرا به عنوان مدیران ورزشی و فنی میلان منصوب شده اند، شب گذشته از مادرید به ایتالیا بازگشتند. این دو برای مذاکره با سران رئال، راهی  پایتخت اسپانیا شده بودند.

در فرودگاه مالپنسا خبرنگار اسکای اسپورتس انتظار آنها را می کشید و موفق شد با مالدینی مصاحبه کوتاهی انجام دهد. اسطوره میلان در مورد مذاکره با رئال گفت: همه چیز خوب پیش رفت و مثل همیشه خبرهای خوبی برای مارکو جامپائولو(سرمربی جدید میلان) داریم.

طبق ادعای رسانه های اسپانیایی، مالدینی و بوبان برای جذب دنی سبایوس، بورخا مایورال و مارتین اودگارد با فلورنتینو پرز(رئیس رئال) و خوزه آنخل سانچس (مدیر اجرایی) مذاکره کردند و به نظر، نتایج مثبتی نیز حاصل شده است. رئال برای ایجاد توازن در نقل و انتقالات خود، نیاز به فروش بازیکن دارد و روز گذشته مارکوس یورنته را با 40 میلیون یورو به اتلتیکو واگذار کرد و به نظر می رسد، سه بازیکن فوق نیز به زودی راهی میلان شوند.

سبایوس این روزها در یورو زیر 21 ساله ها که در ایتالیا برگزار می شود، بهترین بازیکن اسپانیا است و با توجه به اینکه مورد توجه زیدان قرار ندارد، به جدایی از رئال فکر می کند. شرایط برای مایورال پس از یک سال حضور قرضی در لوانته نیز مشابه است؛ ضمن اینکه مارتین اودگارد نروژی نیز پس از چند سال حضور قرضی در تیم های هلندی، اکنون به جدایی قطعی از رئال فکر می کند.

میلان فصل گذشته در سری A پنجم شد و باید در لیگ اروپا حاضر شود. روسونری قصد دارند فصل بعد هر طور که شده سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کنند و در صدد تقویت هر چه بیشتر خود هستند.

captcha
تازه ها
بیشتر