فوتبال ایران / شناسه خبر: 99718 / تاریخ انتشار : 1398/3/31 18:59
|

استقلال - کاوه رضایی / مذاکره چند روز دیگر

عضو هیات مدیره استقلال: اگر او بخواهد در ایران بازی کند قطعا به استقلال می‌آید. من ظرف روزهای آینده با کاوه رضایی تماس می‌گیرم تا وضعیت او را جویا شوم.

کاوه رضایی فصل گذشته با قراردادی آنچنانی به کلوپ بروژ رفت اما در این تیم شرایط مطابق انتظارش پیش نرفت و به همین دلیل شایعاتی در مورد بازگرداندن این بازیکن به استقلال منتشر شده است.

کامران منزوی، عضو هیات مدیره استقلال در این باره می‌گوید: من کاوه را خوب می شناسم ولی من نمی دانم ایران است یا می‌خواهد در بلژیک بماند. در لیست ما همه بازیکنان با کیفیتی که رفتند جا دارند و قطعا کاوه رضایی هم یکی از آنها است. برای بازگشت حتما با کاوه تماس می‌گیرم. اگر بخواهد ایران بازی کند استقلال خانه اوست و شک نکنید خودش به تیم دیگری نمی‌رود. کاوه بازیکن خوبی است و حتما تلاش می کنیم با او برای بازگشت به استقلال صحبت کنیم. کاوه بازیکن استقلال است و اگر بخواهد در ایران بازی کند شرایط را برای بازگشت به خانه‌اش فراهم می‌کنیم.

عضو هیئت مدیره استقلال در مورد وضعیت کاوه رضایی می‌گوید: این بازیکن با کلوپ بروژ قرارداد دارد و طبیعی است این باشگاه بازیکن به این خوبی را رایگان از دست نمی‌دهد. سعی می‌کنیم کاری کنیم که شرایط بازگرداندن او به استقلال را فراهم کنیم ولی باید ببینیم اول شرایط او به چه شکل است.

منزوی در مورد اینکه کاوه رضایی از سپاهان هم پیشنهاد دارد گفت: ما به کاوه رضایی علاقه داریم و کاوه رضایی هم استقلال را خانه خود می‌داند. اگر او بخواهد در ایران بازی کند قطعا به استقلال می‌آید. من ظرف روزهای آینده با کاوه رضایی تماس می‌گیرم تا وضعیت او را جویا شوم.

1

captcha
تازه ها
بیشتر