فوتبال ایران / شناسه خبر: 99707 / تاریخ انتشار : 1398/3/31 16:03
|
از دایی اجازه گرفتم برگشتم استقلال

غلامپور: رحمتی را می‌خواستم

غلامپور درحالی که اعلام کرده برای حضور در استقلال اجازه علی دایی را گرفته اعلام می‌کند که اگر قدری زودتر مربی استقلال شده بود اجازه نمی‌داد رحمتی به تیم دیگری برود.

بهزاد غلامپور بی آنکه از بازخورد صحبت هایش پروایی داشته باشد اعلام می کند که اگر قدری زودتر به عنوان مربی دروازه بان های استقلال انتخاب شده بود، هرگز اجازه نمی‌داد که مهدی رحمتی از استقلال جدا شود. این صحبت ها در حالی مطرح می‌شود که مدیرعامل باشگاه استقلال آزاد بودن رحمتی را عامل جدایی اش اعلام کرده و ظاهرا چندان از این تصمیم هم ناراضی نبوده است.

بعد از سال ها به استقلال برگشتید، چه حسی دارید؟

طبیعتا خوشحالم. استقلال خانه من است و آدم از بازگشت به خانه اش همیشه خوشحال می‌شود. علی دایی همیشه برای من قابل احترام است و مثل برادر می‌مامند برای من. علی دایی اجازه داد این تصمیم را بگیرم.

راست است که می‌گویند اجازه نمی‌دهند علی دایی مربیگری کند؟

من چیزهایی شنیدم که اجازه نمی‌دهند او مربیگری کنند. بله، من هم شنیدم.

برنامه شما برای دروازه بان های استقلال چیست؟

یک دروازه بان باید در سطح حسینی بیاوریم. ما 3 جام پیش رو داریم. به نظر شما اگر حسینی مصدوم شود ما باید چه کار کنیم؟

فکر می‌کنید دروازه بانی در سطح حسینی در لیگ پیدا شود؟

سخت است اما پیدا می‌کنیم. من باید با آقا ماچونی صحبت کنم و ببینم ایشان چه کسانی را تایید می‌کنند. نظر ایشان مهم است. اما دروازه بان استقلال را من در نهایت انتخاب می‌کنم.

با توجه به اینکه تاکید کردید باید یک دروازه بان درحد حسینی به خدمت گرفته شود، چرا اجازه دادید مهدی رحمتی از استقلال جدا شود؟

باور کنید اگر من قبل از اینکه رحمتی با پدیده قرارداد منعقد کند مربی دروازه بان های استقلال می‌شدم اجازه نمی‌دادم این دروازه بان از استقلال برود. من شخصا به ماندن رحمتی تاکید داشتم اما اتفاقاتی افتاد که او از استقلال رفت.

آیا دروازه بان هایی مانند لک، اخباری و منادی هم در لیست شما هستند؟

این نام ها را من هم شنیده ام اما اجازه بدهید کار نهایی شود تا بعد. تا چیزی قطعی نشده من هم پاسخی نمی دهم.

10-1

captcha
تازه ها
بیشتر