فوتبال ایران / شناسه خبر: 99705 / تاریخ انتشار : 1398/3/31 15:42
|
قدوس با سرمربی ۳۶ ساله

السنر: تجربه ندارم اما ثبات کاری داشتم

در امی‌ین اشتیاق زیادی برای رسیدن به موفقیت وجود دارد و این میل گروهی از نظر روانی بسیار روی کارم و بازیکنان تاثیرگذار است.

امی‌ین در هفته پایانی فصل گذشته این رقابت‌ها با گل پیروزی‌بخش سامان قدوس مقابل تیم گنگام از سقوط به دسته پایین‌تر نجات یافت اما این به معنی ابقای پلیسیر در راس کارش نبود.روز پنجشنبه با تصمیم مدیران این باشگاه فرانسوی لوکا السنر، سرمربی 36 ساله اهل اسلوونی با قرارداد 2 ساله‌ای جایگزین کریستوف پلیسیه در راس کادر فنی امی‌ین شد. او پیش از این هدایت تیم سنت گیلویس در لیگ دسته‌دوم بلژیک را بر عهده داشت.

لوکا السنر در اولین مصاحبه اش بعد از پذیرفتن سرمربیگری امی‌ین گفت:«می‌خواهم از رئیس باشگاه امی‌ین قدردانی و احترام خود را به او ابراز کنم زیرا به من برای پست سرمربیگری این تیم اعتماد کرد. این انتخاب آسانی برای باشگاه امی‌ین نبود و باور عمیقی دارم که همکاری ما با موفقیت به پایان خواهد رسید.»

او ادامه داد:«با هیجان بزرگی کارم را در امی‌ین آغاز می‌کنم و کار اصلی‌ام در زمین تمرین با بازیکنان خواهد بود. می‌خواهم روی طرح اصلی امی‌ین که ثبات تیمی در لیگ دسته‌اول فرانسه است تاکید کنم.در امی‌ین اشتیاق زیادی برای رسیدن به موفقیت وجود دارد و این میل گروهی از نظر روانی بسیار روی کارم و بازیکنان تاثیرگذار است. با توجه به سنی که دارم از تجربه محدودی برخوردار هستم اما دارای ثبات کاری بودم. میل به کسب موفقیت دارم و عشق من به فوتبال قدرتمند است. سبک بازی تیم من باید متناسب با بازی حریفان باشد و باید مهیای هرگونه چالشی باشیم. می‌خواهم که امی‌ین تیم چند وجهه باشد و نتیجه برای من مهم‌ترین هدف است.»

3-220

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر