فوتبال ایران / شناسه خبر: 99703 / تاریخ انتشار : 1398/3/31 15:37
|

پیام باشگاه استقلال به تیم‌های متمول: تیم ما را تکه و پاره نکنید

باشگاه استقلال از رفتار برخی باشگاه‌ها که با قیمت های نجومی بازیکنان‌شان را اغوا می کنند به شدت دلخور است.

باشگاه استقلال عزمش را جزم کرده بازیکنان بزرگش را حفظ کند اما در عین تیم های ثروتمند لیگ که آدرس آن ها را همه می‌دانند به دنبال ستاره های استقلال هستند و می‌خواهند آن ها را با پیشنهادهای نجومی اغوا کنند. باشگاه استقلال به شدت از این رفتار ها گله دارد. هرچند که در نقل وانتقالات راه برای همه باز است که هر پیشنهادی می‌خواهند به بازیکنان مورد نظر خود بدهند اما انگار برخی اعضای هیات مدیره این باشگاه که چهره های شناخته شذده ای هم محسوب می‌شوند، این رفتار ها را برنمی‌تابند. در همین راستا کامران منزوی حرف های مهمی به زبان آورده که جالب توجه است:« با وجود پیشنهادات نجومی که برخی بازیکنان داشتند مذاکراتی فشرده‌ با آنها انجام دادیم. خدا را شکر تعصبات هنوز نمرده و خیلی چیز‌ها زنده است و هنوز مردم حرمت دارند. دیروز با حسینی به توافق نهایی رسیدیم و قرارداد این بازیکن امضاء می‌شود. استقلال در این مدت دستش بسته بود و ما وقت نداشتیم، اما ان‌شاءالله سال دیگر خدمت کسانی که می‌خواستند، استقلال را به‌هم بریزند، هستیم. اگر عمری باقی ماند و در هیئت مدیره بودیم آرامش را از تیم‌شان خواهیم برد، این را به آنها قول می‌دهیم. بروند سابقه ما را نگاه کنند.»

چه کسانی بازیکنان استقلال را اغوا می‌کنند؟ منزوی می‌گوید:« کسانی که به بازیکن استقلال هشت یا 9 میلیارد و دو ساله و به دلار پیشنهاد داده‌اند! خیلی جالب است و یکی باید به این موضوع ورود کند. ما داریم دلار را از سیستم اقتصادی کشور حذف می‌کنیم و این خیلی جالب است که به دلار به بازیکنان پیشنهاد می‌دهند. من چند روز است که سکوت کردم، چون ما وظیفه نداریم صحبت کنیم. من عضو هیئت مدیره هستم و نباید کار اجرایی کنم، اما چیز‌هایی دیدیم و چیز‌هایی شنیدیم. سازمان بازرسی فقط نباید سراغ استقلال و پرسپولیس برود و خیلی جا‌های دیگر هستند که باید به آنها ورود شود. اجازه بدهید نامی نیاورم. به موقع تیم‌شان را به‌هم می‌ریزم.»

عضو فعال هیات مدیره باشگاه استقلال با اشاره به تمدید قرارداد حسینی با این باشگاه به حرف هایش ادامه داد:« حرفه‌ای نیست که رقم بگوییم. رقمی هم که حسینی اعلام کرده، اشتباه بود و پست مربوط به آن نیز پاک شده است. من هم‌اکنون قرارداد وریا غفوری را هم آورده‌ام و تحویل فتحی می‌دهم تا امضا شود. تا این لحظه پیش‌نویس قرارداد با این دو بازیکن (حسینی و غفوری) امضا شده است و هر دو بازیکن قراردا‌دشان را دو ساله با من تمدید کردند. ما با هم دست دادیم و توافق کردیم.»

منزوی حرف هایش را با این جملات پایان داد:« تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که منابع مالی را فراهم کنیم. ما یک باشگاه مظلوم هستیم که طبق قانون هیچ‌کس نمی‌تواند به جز اسپانسر به ما کمک کند که اسپانسر هم وضعیتش مشخص است. همه‌ی تلاش‌مان را می‌کنیم که موضوع پروپیچ را حل کنیم. البته سایر بازیکنان نیز حق دارند که مطالبات‌شان پرداخت شود. پژمان نوری از سال 91 طلبکار است. تا جایی که بتوانیم دغدغه‌ها را می‌خواهیم از تیم دور کنیم. در آخر می‌خواهم بگویم در این کشور فقط بازیکنان استقلال نیستند که می‌آیید دور و برشان! عرضه دارید خودتان بازیکنان بسازید. تکه پاره کردن استقلال مظلوم هنر نیست.»

نکته: در روزهای اخیر برخی واسطه ها از تیم های تراکتورسازی و سپاهان مذاکراتی با بازیکنان استقلال داشتند و آن ها را برای حضور درتیم خود اغوا می کردند.

10-1

captcha
تازه ها
بیشتر