پرسپولیس / شناسه خبر: 99702 / تاریخ انتشار : 1398/3/31 14:28
|

ناامید مثل مصلح: شاید دیگر جام نگیریم

ما با برانکو 7 جام گرفتیم و کار بسیار سختی انجام دادیم که در ایران هیچ تیمی به آن نرسیده اما شاید دیگر مثل سال‌های قبل نتوانیم این همه جام بگیریم.

ناامید مثل مصلح: شاید دیگر جام نگیریم

 

بعد از برانکو، بازیکنان پرسپولیس انگار خیلی امیدوار نیستند به تکرار قهرمانی‌هایشان. شاید هم شایان مصلح خیلی ناامید است که گفته: «ما با برانکو 7 جام گرفتیم و کار بسیار سختی انجام دادیم که در ایران هیچ تیمی به آن نرسیده اما شاید دیگر مثل سال‌های قبل نتوانیم این همه جام بگیریم.»

اما آیا واقعا امیدی هست برای تکرار موفقیت‌های تیم برانکو؟ مصلح این‌طور پاسخ داده: «قطعاً با رفتن آقای برانکو کار سخت می‌شود. به دلیل ثباتی که وجود داشت، ما توانستیم بهترین نتایج را بگیریم و امیدوارم هر کسی بعد از ایشان می‌آید بتواند خیلی زود خودش را با شرایط وفق دهد. مربی جدید باید خیلی زود پرسپولیس را به ثبات برساند تا مثل زمان آقای برانکو نتایج خوبی بگیریم. هر چند بعد از برانکو کار ما خیلی سخت خواهد بود. قطعا دچار مشکل خواهیم شد اما باید تلاش کنیم تا حداقل بتوانیم مقامی در خور شأن نام پرسپولیس کسب کنیم.»

بعد از شجاع، شایان مصلح دومین بازیکنی بود که قراردادش را با پرسپولیس تمدید کرد و درباره‌ی ماندنش گفت: «شاید اگر سفر نمی‌رفتم، حتی قبل از شجاع تمدید می‌کردم چرا که بعد از پایان فصل اول به نجف رفتم و سپس راهی بیروت شدم. البته مسئولان باشگاه قبل از بازی حذفی با سپاهان در جام‌ تماس گرفتند تا قراردادم را تمدید کنم اما به آنها گفتم اجازه بدهید لیگ تمام شود. از اینکه باز هم باشگاه برای تمدید قرارداد با من تماس گرفت، در نهایت قراردادم را برای دو سال دیگر تمدید کردم. باور کنید اصلا اهل ناز کردن و کلاس گذاشتن نیستم اما پیشنهادهایی هم داشتم. هر چند از قبل گفته بودم که اولویت من پرسپولیس است و خوشحالم که همچنان برای این تیم بازی خواهم کرد.»

 

11 – 350

 

captcha
تازه ها
بیشتر