فوتبال ایران / شناسه خبر: 99700 / تاریخ انتشار : 1398/3/31 14:05
|
دریافتی استراماچونی یک میلیون و ۶۰۰ هزار دلار نیست

فتحی: هیات مدیره قول داد پاتوسی بماند

امیرحسین فتحی در پیامی به هواداران استقلال قول داده که هیات مدیره با تامین اعتبار مقدمات بازگشت پاتوسی را فراهم خواهد کرد.

امیرحسین فتحی مدعی شده استقلال از میان گزینه های بسیار(30،40 گزینه) استراماچونی را انتخاب کرده است! احتمالا تمام گزینه های باشگاه استقلال به لحاظ کیفی پایین تر از این مربی بوده اند که استقلال سرانجام دست گذاشته روی این گزینه! فتحی در این باره می‌گوید:« برای انتخاب استراماچونی ما روزهای زیادی را وقت گذاشتیم و شاید اغراق باشد ولی 30-40 گزینه داشتیم! اما در نهایت به اسم استراماچونی رسیدیم و خوشحالم با روحیه بسیار خوب و جوانسازی او را انتخاب کردیم. فوتبال ایران به فوتبال ایتالیا بسیار نزدیک است همانطور که فرهنگ ما به ایتالیا نزدیک است. قرار داد ما با استراماچونی 2 ساله است و باید ببینیم شرایط به چه شکلی پیش می‌رود. ما رابطه خوبی با کشور ایتالیا داریم و این ارتباط باعث استحکام و دوستی خواهد شد و اینجاست که فوتبال واسطه و نقش کاتالیزور را ایجاد می کند.» فتحی به قیاس استقلال با آث میلان اشاره کرد:« یادم هست که همیشه استقلال را با آث میلان قیاس می کردند. امیدوارم این ارتباط رنگ آبی که بین استقلال و ایتالیا وجود دارد را حفظ کنیم و با نظم و انضباط کار را به خوبی پیش ببریم. استقلال همیشه نظم و انضباط خوبی داشتیم و سعی می کنیم فصل نوزدهم این رویه را حفظ کنیم.»

فتحی درباره اینکه گفته می‌شود به استراماچونی یک میلیون 600هزار دلار دستمزد داده شده این واکنش را نشان داد:« باید دوباره تاکید کنم که مبلغی که سایت‌های ایتالیایی برای وی منتشر کرده‌اند درست نیست و قرارداد وی از نصف آن رقم هم کمتر است.» نگرانی های زیادی برای تمدید قرارداد ستاره هایی مانند غفوری، حسینی وچشمی وجود دارد. مدیرعامل باشگاه استقلال اما این نگرانی را جایز نمی‌داند:« غفوری، حسینی و چشمی به زودی به جمع ما اضافه می‌شوند. چشمی در ایران نیست و به محض بازگشت با او مذاکره خواهیم کرد. در عین حال ما بیش از پنج بازیکن گرفته‌ایم  و قرار است روز شنبه یا یکشنبه آنها را معرفی کنیم.» آیا استراماچونی درجریان جذب بازیکنان جدید قرارداشته؟پاسخ مدیرعامل استقلال مثبت است:« بله، ما در مورد بازیکنان هماهنگی لازم را انجام داده‌ایم و با نظر او بازیکنان جذب شدند.» درحالی که بهزاد غلامپور مدعی شده بود اگر قدری زودتر می‌آمد اجازه نمی‌داد رحمتی از استقلال برود اما فتحی جدایی این بازیکن را ناشی از آزاد بودنش می‌داند:« رحمتی بازیکن و کاپیتان بزرگ استقلال بوده و زحمات زیادی برای این باشگاه کشیده البته او بازیکن آزاد محسوب می‌شود و برای انتخاب تیم جدید وظیفه‌اش بوده که خودش تصمیم بگیرد.»

آیا حسینی مبلغ ۲.۵ میلیارد تومان به باشگاه تخفیف داده و آیا قرارداد وی برای دو سال بعد ۳.۵میلیارد تومان است؟ فتحی در این باره می‌گوید:« من با پخش قرارداد در فضای مجازی مخالف هستم این کار اصلاً درست نیست که با بازیکن صحبت شود و او در فضای مجازی این صحبت‌ها را منتقل کند ما با سیدحسین حسینی صحبت کردیم و به نتایج خوبی رسیدیم. ما در چارچوب قرارداد باشگاه در خدمت حسینی و غفوری هستیم قرارداد حسینی هنوز نهایی نشده اما در قالب مقررات باشگاه سعی می‌کنیم قرارداد آنها را منعقد کنیم.» فتحی مدعی شد پاتوسی هم در استقلال می‌ماند:« قبلا هم گفتم که قرارداد پاتوسی 1.5 ساله بود و نیم فصل آن پرداخت شده است. هیات مدیره قول داده تا قرارداد او را تامین اعتبار کند و به این ترتیب او باقی خواهد ماند.»

10-1

 

captcha
تازه ها
بیشتر