پرسپولیس / شناسه خبر: 99699 / تاریخ انتشار : 1398/3/31 13:37
|

برانکو: می‌دانم که در عربستان صبر زیادی ندارند

برانکو پیش از این هم در لیگ عربستان مربیگری کرده و خوب می داند که آنجا خیلی پای یک مربی نمی مانند اما با حال هیچ ردی از نگرانی در حرف هایش نیست.

برانکو: می‌دانم که در عربستان صبر زیادی ندارند

 

سرمربی پیشین پرسپولیس در تازه‌ترین مصاحبه‌اش باز هم تکرار کرده که از مدت‌ها قبل تصمیم به ترک این تیم گرفته بود و حالا انگیزه زیادی برای جلب رضایت هواداران تیم جدیدش دارد.

این مصاحبه را سایت «سعودی لیگ» عربستان منتشر کرده از قول برانکو ایوانکوویچ نوشته: «از چند ماه قبل، زمانی که تصمیمم برای ترک پرسپولیس قطعی شد، مذاکراتم را با مقامات الاهلی آغاز کردم. روند مذاکرات هم به صورت یکنواخت و با سرعتی خوب پیش می‌‌رفت تا اینکه به توافق نهایی دست پیدا کردیم. به اینکه سرمربی تیمی مانند الاهلی شده‌ام افتخار می‌‌کنم و می‌‌خواهم با این تیم نتایجی کسب کنم که هواداران را خوشحال کند.»

او البته خوب می‌داند که نه در الاهلی، بلکه در هیچ باشگاه دیگری هوادارانی مثل هواداران پرسپولیس نخواهند داشت اما به هر حال گفته که امیدوار است به جلب رضایت آنها: «در فوتبال، هواداران مهمترین چیز هستند. تمام کاری هم که ما انجام می‌دهیم برای خوشحال کردن آنهاست. امیدوارم رضایت هواداران الاهلی را جلب کنم. من اطمینان دارم که ما می‌توانیم آنها را به چیزی که می‌خواهند و آرزوی آن را دارند، برسانیم و برای بردن تمام بازی‌ها و لیگ تلاش کنیم.»

در ادامه، خبرنگار سعودی با یادآوری اخراج زوان مامیچ از الهلال و اسلاون بیلیچ از الاتحاد در واقع به برانکو هشدار داده اما در حرف‌های مرد کروات هیچ ردی از نگرانی به چشم نمی‌آید: «بیلیچ الان سرمربی وست‌بروموویچ است. زوران هم مربی خوبی است اما هر دوی آنها برای اولین بار در شرایط متفاوت عربستان کار می‌کردند و به همین دلیل نتوانستند خیلی سریع خودشان را با لیگ این کشور تطبیق دهند. می‌دانم که اینجا کسی زیاد برای کسب نتیجه صبر  نمی‌کند و به همین دلیل سرنوشت مربیان اینگونه رقم می‌خورد.»

11

 

captcha
تازه ها
بیشتر