ورزش جهان / شناسه خبر: 99690 / تاریخ انتشار : 1398/3/30 20:27
|

اسکالونی: خوش شانسیم که هنوز حذف نشده‌ایم

سرمربی تیم ملی آرژانتین معتقد است تیمش خوش شانس بوده که با وجود کسب دو نتیجه ضعیف، هنوز شانس به مرحله بعد کوپا آمه‌ریکا را دارد.

اسکالونی: خوش شانسیم که هنوز حذف نشده‌ایم

آلبی سلسته در دومین دیدار خود مقابل تیم ملی پاراگوئه با تساوی یک - یک متوقف شد تا کار آنها برای صعود به دور بعد دشوار شود. فرانکو آرمانی در این دیدار با مهار یک ضربه پنالتی از حذف زودهنگام آرژانتین جلوگیری کرد و حالا آنها امیدوار به برتری مقابل قطر و توقف پاراگوئه برابر کلمبیا برای صعود به دور بعدی هستند.

لیونل اسکالونی، سرمربی آرژانتین گفت: در اوایل بازی عملکرد خوبی نداشتیم و زمانیکه هم ریتم مناسبی پیدا کردیم پاراگوئه به گل رسید. این بهترین لائوتارو مارتینز ممکن است و صحبت های بین نیمه باعث بهبود شرایط او شد. زمانیکه شما در خط میانی قدرت بالایی ندارید، با اضافه کردن بازیکنان در بخش هجومی می توانید قدرت حمله خود را افزایش دهید. اگر چه در نیمه دوم عملکرد ما بهتر شد اما نتوانستیم همانند نیمه دوم بازی با کلمبیا تیم برتر میدان باشیم و در برخی از دقایق نیز نمایش خوبی ارائه ندادیم.

وی ادامه داد: در حال حاضر تنها راه حل ما برای صعود غلبه بر قطر است و طی روزهای آینده این فرصت را داریم تا بهترین روش را برای پیروزی مقابل این تیم پیدا کنیم. باید قطر را شکست دهیم و در آن شرایط نیز صعود ما قطعی نیست، پس شرایط پیچیده است و ما خوش شانسیم که هنوز شانس صعود داریم. ما باید کمی صبور تر بوده و با اعتماد به نفس بیشتری در میدان حاضر شویم و اینگونه در جریان بازی فضاهای لازم پدیدار خواهد شد.

captcha
تازه ها
بیشتر