فوتبال ایران / شناسه خبر: 99682 / تاریخ انتشار : 1398/3/30 13:31
|
اطمینان یحیی از موافقت مدیران پدیده با جدایی

ناراحتی گل محمدی از مذاکره با مشاور عرب

با اتفاقی که افتاده گل محمدی به همکاری با این تیم مدیریتی در باشگاه پرسپولیس خوشبین نیست مگر اینکه از شب گذشته تا الان اتفاقات تازه ای افتاده باشد و روند مذاکرات تغییر کند.

 هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به این نتیجه رسیده که در مقطع کنونی امکان انتخاب سرمربی خارجی وجود ندارد و به همین دلیل سراغ مربی ایرانی رفته و البته یحیی گل محمدی را به عنوان گزینه نهایی اش انتخاب کرده است.

اتفاقا از دو روز قبل مذاکره با این مربی آغاز شده و خود گل محمدی هم در ابتدا به بازگشت به نیمکت تیم محبوبش چراغ سبز نشان داد و برای مذاکره و بازگشت بسیار خوشحال و پرانگیزه بود اما طی دو روز گذشته اتفاقاتی افتاد تا فعلا گل محمدی از نیمکت پرسپولیس دور شود.

سایت شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس گزارش داده:«ماجرا از این قرار است که مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، سهند حبیب زاده مشاور مورد اعتماد خود را مامور مذاکره با گل محمدی کرد و بعد از جلسه ای که بین این دو نفر انجام شد گل محمدی برافروخته و ناراحت شد که چرا این شخص برای مذاکره نزد او رفته است.

گل محمدی از این ناراحت است که چرا مدیرعامل یا رئیس هیات مدیره باشگاه با او مذاکره نکرده اند و شانش را پائین آورده اند.در عین حال اخباری مبنی بر تغییرات در ارنج هیات مدیره پرسپولیس به گوش می رسد  و سرمربی فعلی پدیده هم از آن خبردار شد اما یحیی انتظار داشت ایرج عرب شخصا برای مذاکره وارد شود و بعد از صحبت با حبیب زاده بشدت برافروخته شده و پا پس گذاشته است.

با اتفاقی که افتاده گل محمدی به همکاری با این تیم مدیریتی خوشبین نیست مگر اینکه از شب گذشته تا الان اتفاقات تازه ای افتاده باشد و روند مذاکرات تغییر کند.

در عین حال با وجود مخالفت صریح مالک باشگاه پدیده مشهد با جدایی گل محمدی ، او یقین دارد که در نهایت با حضورش در پرسپولیس موافقت خواهند کرد چرا که هیچ مربی ای را نمی توان به زور در باشگاهی نگه داشت.

از طرفی با وجود اینکه شنیده می شد بندی در قرارداد گل محمدی گنجانده شده که او در صورت داشتن پیشنهاد از پرسپولیس می تواند جدا شود اما اینگونه نیست و او تنها از حمیداوی قول قطعی گرفته بوده که اگر پرسپولیس پیشنهاد داد حتما اجازه جدایی اش را بدهند.در واقع یحیی نسبت به جدایی اش از پدیده خیال راحتی دارد اما فعلا از رفتار مدیران پرسپولیس شاکی است.»

 

captcha
تازه ها
بیشتر