ورزش جهان / شناسه خبر: 99676 / تاریخ انتشار : 1398/3/29 21:33
|

سیتی، مشتری جدید کولیبالی

پس از تلاش منچستریونایتد برای به خدمت گرفتن مدافع ناپولی، حالا دیگر تیم شهر منچستر برای خرید این مدافع سنگالی دست به کار شده است.

سیتی، مشتری جدید کولیبالی

گاتزتا دلواسپورت مدعی شد منچسترسیتی قصد دارد برای جذب کالیدو کولیبالی، دفاع وسط ناپولی، به این باشگاه ایتالیایی پینشهادی 95 میلیون یورویی ارائه دهد. گاتزتا می‌گوید کولیبالی شخصاً علاقه زیادی به پیوستن به منچسترسیتی و بازی کردن زیر نظر پپ گواردیولا دارد.

از سوی دیگر گاتزتا می‌گوید با توجه به اینکه ناپولی عزم خود را جزم کرده تا در فرصت نقل و انتقالات تابستانی، دو ستاره گران‌قیمت، خامس رودریگز و ایروینگ لوزانو را به خدمت بگیرد برای خرید این دو مجبور خواهد بود دست‌کم یکی از بازیکنان کلیدی خود را به فروش برساند.

منچسترسیتی که از این وضعیت ناپولی باخبر شده قصد دارد از این فرصت نهایت استفاده را کرده و کالیدو کولیبالی، دفاع وسط برجسته این تیم را به اتحاد منتقل کند.

کولیبالی که ملی‌پوش سنگالی است پیش از این به رسانه‌‌ها گفته بود علاقه زیادی به کار کردن زیر نظر پپ گواردیولا دارد و اگر پیشنهادی از سوی سیتی دریافت کند با آن موافق خواهد بود.

اما گاتزتا می‌گوید فعلا باید منتظر ماند و دید رئیس باشگاه ناپولی، دی‌لورنتیس تصمیم می‌گیرد محور اصلی خط دفاعی‌اش را به هر قیمتی حفظ کند یا برای اینکه دستش برای خرید ستاره‌های گران‌قیمت دیگر باز باشد او را به سیتی واگذار خواهد کرد.

captcha
تازه ها
بیشتر