ورزش جهان / شناسه خبر: 99674 / تاریخ انتشار : 1398/3/29 20:47
|

واکر پس از تمدید قرارداد با سیتی: تصمیم راحتی بود

قبول پیشنهاد باشگاه برای تمدید قراردادم تصمیمی بسیار ساده بود. آماده‌ام که 5 سال دیگر در منچسترسیتی بازی کنم و امیدوارم که در این مدت جام‌های بیشتری کسب کنم.

واکر پس از تمدید قرارداد با سیتی: تصمیم راحتی بود

کایل واکر دفاع راست 29 ساله تیم فوتبال منچسترسیتی قراردادش را با این تیم تا سال 2024 تمدید کرد.

واکر که ماه جولای سال 2017 از تاتنهام به منچسترسیتی پیوست، تا سال 2022 با این تیم قرارداد داشت اما عملکرد خوبش در این تیم مسئولان باشگاه را برای افزایش مدت قراردادش مجاب کرد و به این ترتیب او متعهد شد که تا پایان فصل 24-2023 در استادیوم اتحاد بماند.

او که در تیم تحت هدایت پپ گواردیولا بیش از 100 بازی در تمامی رقابت‌ها انجام داده، دو بار با این تیم قهرمان انگلیس، دو بار جام اتحادیه، یک بار قهرمان جام حذفی و یک بار هم قهرمان جام خیریه شده است.

او پس از امضای قرارداد جدیدش به سایت باشگاه گفت: از بستن قراردادی جدید با منچسترسیتی هیجان زده‌ام. بازی برای سیتی تمام چیزی بود که من امید داشتم رخ دهد و امیدوارم که این روند باز هم ادامه داشته باشد. قبول پیشنهاد باشگاه برای تمدید قراردادم تصمیمی بسیار ساده بود. می‌خواهم برای بردن جام‌های بیشتر بجنگم، در بالاترین سطوح بازی کنم و احساس می‌کنم که به عنوان بازیکن منچسترسیتی پیشرفت زیادی داشته‌ام. نگرش باشگاه در داخل و خارج از زمین بازی، کاملاً مطابق رویکرد من است و من آماده‌ام که 5 سال دیگر در منچسترسیتی بازی کنم و امیدوارم که در این مدت جام‌های بیشتری کسب کنم.

captcha
تازه ها
بیشتر