فوتبال ایران / شناسه خبر: 99669 / تاریخ انتشار : 1398/3/29 19:01
|

فرار رو به جلوی مهاجم استقلال

مرتضی تبریزی حالا که از حضورش درترکیب فصل بعد استقلال مطمئن است، سعی می کند با بهانه‌های تازه بازهم برای خودش فرصت بازی در استقلال ایجاد کند. آیا استقلال نباید مهاجم ایده‌الی جذب کند؟

مرتضی تبریزی مدعی شده نیمکت نشینی های پی در پی در استقلال او را به مهاجمی ناکارآمد بدل کرده بود در حالی که آمار نشان می‌دهد مربیان استقلال به اندازه کافی به او بازی داده اند! حالا اینکه تبریزی در هفته های پایانی که حساسیتی هم برای استقلال نداشت چند گلی هم زد را دستمایه ای برای انتقاد از شفر کرده، هرگز قابل پذیرش نیست. تبریزی درتازه ترین اظهاراتش گفته:« یکی از دلایلی که فشار را روی من زیاد کرده بود همین بود. من در طول سال هایی که بازی می کردم زیاد طعم نیمکت نشینی را نچشیده بودم. در نیم فصل دوم جلوی پیکان گل زدم، در بازی با تراکتورسازی سوار بازی بودیم ولی باختیم و بعد از آن بازی دوباره محو شدم. بازی با پارس جم را نیمکت نشین بودم و بازی  بعد برابر ذوب آهن بود، دوست داشتم برابر تیم سابقم فیکس باشم. هر بازی بازی می کردم  5 دقیقه، 10 دقیقه بازی می کردم و این برای اینکه بتوانم توانایی هایم را نشان بدهم کافی نبود. در در لیگ قهرمانان آسیا بازی نکردم و کاملا از ترکیب اصلی محو بودم. دو بازی هم که در این بازی ها به میدان رفتم  در دوران آقای مجیدی بود.»

تبریزی به وضعیت ابتدای فصل هم اشاره ای داشته است:« من اوایل که آمدم شرایط تیم خوب نبود. یادتان باشد در آن زمان هیچ بازیکنی خوب نبود. در ابتدای حضورم سخت بود بتوانم جایم را در تیم بزرگی مثل استقلال پیدا کنم، تیم خوب نتیجه نگرفت و شرایط من مثل بقیه خوب نبود. شرایط تیم که خوب شد من محو شدم و دیگر بازی به من نمی رسید. در آن زمان می گفتند بازی بعدی فیکس هستی یا دقیقه فلان وارد زمین می شوی ولی وقتی بازی شروع می شد 90 دقیقه پشت دروازه گرم می کردم. نمی خواهم زیاد صحبت کنم چون ممکن است برای تیم حاشیه درست شود.»

تبریزی جوری از فرهادمجیدی حمایت و نقل قول کرده که انگار شفر حتی یک بار هم در طول تمرینات استقلال به او روحیه نداده و مدائم در تضاد با افکار این بازیکن حرکت می‌کرده! تبریزی حرف های عجیبش را این گونه به پایان برده است:« آقا فرهاد همیشه به من لطف داشت. از زمانی که به کادرفنی استقلال آمد اعتماد به نفس می داد، می گفت مرتضی شوت بزن، ضربه بزن و از چیزی نترس. قبل از بازی با استقلال خوزستان گفت راحت بازی کن و هر اتفاقی بیفتد من تعویضت نمی کنم. یک حرف ساده من را از نظر روحی زیر و رو کرد. یک حرف ساده خیلی فرقش است با حرف هایی که قدیم به من می زدند  و خدا را شکر توانستم جواب اعتماد ایشان را بدهم.»

2

captcha
تازه ها
بیشتر