فوتبال ایران / شناسه خبر: 99663 / تاریخ انتشار : 1398/3/29 17:27
|

وریا و حسینی در آستانه تمدید با استقلال

حسین حسینی و وریا غفوری در آستانه تمدید قرارداد با استقلال قرار گرفته‌اند. ظاهرا کدورت‌ها میان دو طرف از بین رفته است. آیا باشگاه استقلال رقم قرارداد این بازیکنان را افشا می‌کند؟

ماجرای وریا غفوری و سید حسین حسینی ظاهرا قرار است ختم به خیر شود تا بعد از حضور استراماچونی به نوعی استقلال از حاشیه ها دور باشد. مسئولان باشگاه استقلال در مذاکرات اولیه  با پیشنهادات این بازیکنان موافقت نکردند و حتی کار به جنجال طرفین کشید و در همین راستا  ابتدا علی خطیر تمامی خواسته‌های این بازیکنان را در سایت باشگاه استقلال منتشر کرد  که همین موضوع واکنش های تند هر دو بازیکن را در پی داشت. غفوری و حسینی در مصاحبه‌های خود جملات تندی را علیه هلی خطیر به زبان آوردند و چند روز بعد نیز باشگاه استقلال با تایید بیانیه ای که علی خطیر علیه این دو بازیکن صادر کرده بود اعلام کرد باشگاه حاضر است در صورتی که این دو بازیکن از موضع خود کوتاه بیایند، با آن ها قرارداد امضاء کند. در واقع باشگاه استقلال کوشید در این راستا قدری کوتاه بیاید تا مشکل از بین برود.

ظاهرا هیات مدیره باشگاه استقلال درخصوص این دو بازیکن کوتاه آمده تا استقلال آن ها را که از جمله کارا ترین بازیکنان این تیم در لیگ هجدهم بودند را از دست ندهد. در عین حال انتظار می‌رود مسئولان باشگاه استقلال با توجه به اینکه در اعلام رقم درخواستی بازیکنان و شروط آنها شفاف سازی کرده‌اند بعد از تمدید قرارداد با هر دو بازیکن درباره اینکه با چه میزان دستمزدی توانستند این دو را به خدمت بگیرند، شفاف سازی کنند تا ابهام ها درباره هردوی آن ها از بین برود.. البته پیش از اینکه قراردادی امضاء شود، لازم است که میان این دو بازیکن و علی خطیر نیز کدورت ها از بین برود.

اما مهم ترین سوالی که مطرح است اینکه آیا وریا غفوری حاضر است با رقمی کمتر از 9 میلیارد تومان با استقلال قرارداد منعقد کند و آیا سید حسین حسینی نیز به دستمزدی کمتر از 6میلیارد تومان برای هر فصل رضایت خواهد داد؟ بدون شک باشگاه استقلال با شفاف سازی در این خصوص می تواند بخش اعظمی از سوال ها پیرامون این ماجرا را از میان ببرد.

2

captcha
تازه ها
بیشتر