فوتبال ایران / شناسه خبر: 99660 / تاریخ انتشار : 1398/3/29 16:11
|

رضا قوچان نژاد فوتبالش را از هیرنفین هلند شروع کرده و سه سال قبل در بازگشت به این باشگاه بهترین فصل فوتبالی اش را پشت سر گذاشت.خاطرات خوب گوچی از هلند بار دیگر او را به سمت این کشور کشانده و خودش می گوید در 31 سالگی دنبال بازگشت به این لیگ است هر چند شاید بازگشت به هیرنفین هم برایش دشوار باشد.

قوچان‌نژاد در مصحبه با سایت Voetbalprimeur هلند گفت:«یک هفته پیش از آمدنم به قبرس تیم آپوئل در بازی‌های مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا شکست خورد و پس از این رقابت‌ها چندین ماه متلاطم را پشت سر گذاشت و دست به تغییر 3 مربی زد. این شرایط برای من و باشگاه ناامید کننده بود. در وقفه زمستانی لیگ قبرس تی اف سی سیدنی استرالیا برای جذب من تمایل نشان داد و این انتقال برای من می‌توانست یک شروع خوب باشد. نمی‌خواستم این پیشنهاد را رد کنم.»

مهاجم آپوئل قبرس که گفته شد فعلا در تمرینات پیش فصل این باشگاه شرکت خواهد کرد افزود:« آماده‌سازی تیم آپوئل به دلیل بازی‌های لیگ قهرمانان اروپا زودتر آغاز می‌شود و بدین‌خاطر مجبورم این هفته به قبرس بروم. ابتدا باید با باشگاه آپوئل درباره آینده‌ام صحبت کنم. طی سال‌های اخیر زیاد سفر کردم و شاید بخواهم جای نزدیکی یا در یک تیم خوب اردویژه بازی کنم، البته هنوز چنین تیمی نیست و من یک سال دیگر با آپوئل قرارداد دارم.»

12

captcha
تازه ها
بیشتر