فوتبال ایران / شناسه خبر: 99657 / تاریخ انتشار : 1398/3/29 14:32
|
وقتی هنوز مدیرعامل و یکی از مالکان بلاتکلیف هستند

مهاجری سرمربی جدید نساجی

سمیرا شیرمردی/ فصل هجدهم برای نساجی با مشکلات زیادی به پایان رسید که مهمترین آن اختلاف‌نظرهای مالکان باشگاه بود. در یک طرف فرهاد صنیعی‌فر با مالکی 60 درصد سهام باشگاه قرار داشت و در طرف دیگر رضا حدادیان با 40 درصد دیگر. با این شرایط، تصمیم‌گیری در باشگاه به سختی انجام می‌شد. ظاهرا یکی از مالکان فقط هزینه می‌کرد و مالک دیگر تصمیم‌گیری‌های اصلی را انجام می‌داد. همین مساله هم اختلاف در بین مالکان باشگاه را به وجود آورد و به اوج رساند. این اختلافات، مشکلات زیادی در تیم به وجود آورد. چراکه مالک مورد نظر که هزینه می‌کرد، تصمیم گرفت دیگر پولی به تیم ندهد و به این صورت مشکلات مالی هم به نساجی اضافه شد.

همین مشکلات باعث شد جواد نکونام از سرمربیگری نساجی مازندران کنار برود. سرمربی جوانی که خودش تیم را به لیگ برتر آورده بود. با این مشکلات، استاندار مازندران وارد عمل شد و از مالکان باشگاه خواست به اختلافات پایان بدهند و به فکر تیم باشند. در آنجا همه چیز خوب پیش رفت اما اختلاف‌ها ادامه داشت. با این وجود، مجید جلالی هدایت نساجی را به عهده گرفت و جانشین نکونام شد. تصور می‌شد با حضور جلالی شرایط خوب پیش می‌رود اما اینطور نشد تا او هم با دلخوری نساجی را ترک کند.

لیگ هجدهم با همه مشکلاتش و با رتبه دهم لیگ برتر برای نساجی به پایان رسید اما این تیم همچنان درگیر یک سری مشکلات است. مشکلاتی مثل نداشتن مدیرعامل و سرمربی تیم و البته بلاتکلیفی بازیکنان. این مسائل نگرانی‌های زیادی برای هواداران پرشمار نساجی به وجود آورد تا بار دیگر استاندار مازندران وارد عمل شود و از مالکان بخواهد کار را زودتر شروع کنند و به فکر تیم باشند. جلسه بدون نتیجه به پایان رسید اما بعد از آن گفته می‌شد رضا حدادیان مالک 40 درصد سهام باشگاه که فکر می‌کند مشکلات حل نمی‌شود، به دنبال واگذاری سهمش است. او ظاهرا جلساتی هم با چند خریدار داشته اما هنوز نهایی نشده. هر چند که خبرهای مثبتی در این باره به گوش می‌رسد اما صنیعی‌فر بدون توجه به این مساله به دنبال انتخاب سرمربی جدید است.

صنیعی‌فر با گزینه‌های سرمربیگری زیادی مذاکره کرده و خیلی زود هم با یکی از آنها به توافق رسید. گفته می‌شود باشگاه نساجی مازندران به زودی نام رضا مهاجری را به عنوان سرمربی تیم رسما معرفی خواهد کرد تا تیم زودتر کارش را شروع کند. مهاجری هم لیست بازیکنان موردنیازش را در اختیار باشگاه قرار داده تا فرصت برای شروع کار، از دست نرود. صنیعی‌فر هم پیش از اینکه دیر شود، ظاهرا قرار است با بازیکنانی که قرار است بمانند مذاکره کند تا قرارداد آنها تمدید شود. در این رابطه حتی خبر می‌رسد قرار است 10 درصد دیگر از مطالبات بازیکنانی که قرار است بمانند را پرداخت کند تا مشکلی برای تمدید قرارداد نداشته باشند.

اگرچه صنیعی‌فر تلاش می‌کند زمان را از دست ندهد اما نکته جالب این است که همه این اتفاقات در حالی رخ می‌دهد که نه مالک 40 درصد دیگر سهام باشگاه مشخص شده و نه مدیرعامل باشگاه. باید دید زمانی که سهم رضا حدادیان واگذار می‌شود و مالک جدید انتخاب خواهد شد، چه اتفاقاتی می‌افتد. آیا او موافق حضور رضا مهاجری و روش کار صنیعی‌فر است یا اینکه مشکلات جدیدی برای نساج‌ها در راه خواهد بود.

9

captcha
تازه ها
بیشتر