ورزش جهان / شناسه خبر: 99650 / تاریخ انتشار : 1398/3/29 01:02
|

واکنش بارسا به خبر تلاش برای برگرداندن نیمار: نه تایید، نه تکذیب

سخنگوی باشگاه بارسلونا در واکنش به انتشار اخبار آغاز مذاکرات با پی‌اس‌جی برای پس گرفتن نیمار گفت: احتمال چیزی را رد نمی‌کنم اما خریدهایمان هم صحبت نمی‌کنم.

واکنش بارسا به خبر تلاش برای برگرداندن نیمار: نه تایید، نه تکذیب

در حالیکه شایعات و گمانه‌زنی‌ها درباره آینده نیمار، ستاره بزرگ برزیلی PSG این روزها بسیار داغ است، رسانه برزیلی گلوبواسپورته مدعی شد باشگاه سابق نیمار، بارسلونا مذاکرات با پاری سن ژرمن را برای بازگرداندن نیمار به نوکمپ آغاز کرده است.

به نظر می‌رسد بعد از دو سال غیبت نیمار در نوکمپ، حالا احتمال بازگشت او به کاتالونیا از هر زمان دیگری پررنگ‌تر شده است.

این ادعا به خصوص از این جهت اهمیت زیادی دارد که ناصر الخلیفی، رئیس قطری باشگاه PSG همین اواخر در مصاحبه جنجالی خود با نشریه فرانسوی فرانس فوتبال صحبت‌هایی جنجالی درباره نیمار مطرح کرده و او را آماج انتقاد و کنایه قرار داده بود.

بر اساس ادعای رسانه برزیلی، مذاکره بارسلونا با PSG برای انتقال نیمار با مبلغی نزدیک به 100 میلیون یورو در جریان است و بارسلونا حاضر است علاوه بر این مبلغ بازیکنانی مثل ساموئل اومتیتی، عثمان دمبله و ایوان راکیتیچ را هم در اختیار PSG بگذارد.

از سوی دیگر جوزپ ویوس، سخنگوی باشگاه بارسلونا در واکنش به این شایعات گفت: ما در مورد بازار نقل و انتقالات صحبت نمی کنیم؛ چرا که علاقه ای به این موضوع نداریم. اگر در مورد یک بازیکن یا چند تای دیگرحرف بزنیم، بی احترامی به باشگاه های شان خواهد بود. من احتمال چیزی را رد نمی کنم ولی نمی خواهم مشخصا از بازیکنی صحبت کنم. پشت درهای بسته در مورد اهداف نقل و انتقالاتی حرف خواهیم زد.

captcha
تازه ها
بیشتر