فوتبال ایران / شناسه خبر: 99637 / تاریخ انتشار : 1398/3/28 17:54
|

درحالی که روز دوشنبه سایت الکاس قطر به نقل از رسانه‌های عراقی نوشت قرارداد بشار رسن با پرسپولیس تمدید شده اما حالا یک سایت عربستانی مدعی شده این هافبک عراقی به خاطر نامعلوم بودن وضعیت برانکو هنوز قراردادش را تمدید نکرده است.

بشار رسن یکی از بازیکنانی است که قرارداد او با باشگاه پرسپولیس به پایان رسیده است.از طرفی این بازیکن عراقی عملکرد بسیار خوبی در پرسپولیس داشته و یکی از بهترین‌های تیمش بوده است.مسلما باشگاه پرسپولیس دوست دارد بشار رسن را حفظ و قراردادش را تمدید کند. موضوعی که سایت الکاس قطر هم به آن اشاره کرد و نوشت رسن قراردادش با پرسپولیس را دو فصل دیگر تمدید کرده اما به نظر می‌رسد وضعیت برانکو این بازیکن را هم دچار تردید کرده است.

سایت الخلیج عربستان تاکید کرد بشار منتظر وضعیت برانکو است و هنوز قراردادش را تمدید نکرده .این سایت در ادامه نوشت: قرار بود بشار روز دوشنبه قراردادش را تمدید کند اما با توجه به اینکه وضعیت برانکو مشخص نیست آن را فعلاً به تأخیر انداخته و قرار است روز سه شنبه تصمیم بگیرد.

از سوی دیگر مدیریت باشگاه پرسپولیس هم تاکید دارد قرارداد این هافبک عراقی تمدید شده اما بر خلاف ادعای ایرج عرب هنوز قرارداد این بازیکن تمدید نشده و به همین دلیل ادامه همکاری رسن با سرخ‌پوشان در ابهام قرار دارد.

از آنجایی که برانکو خواستار جدایی از پرسپولیس شده و به دلیل هزینه بالای قرارداد رسن به دلیل نوسانات ارزی، مسوولان این باشگاه چندان بی‌میل به جدایی رسن نیستند اما تصمیم گیری در این باره را به روزهای آینده موکول کرده‌اند.مدیرعامل پرسپولیس تصمیم دارد در صورت بازگشت برانکو و یا انتخاب سرمربی جدید، تصمیم‌گیری در مورد ادامه همکاری با رسن را به عهده سرمربی تیم بگذارد.

جالب اینکه سایت السومریه عراق هم نوشته است: «به خاطر برانکو ایوانکوویچ، تمدید قرارداد بشار رسن با پرسپولیس در عصر روز دوشنبه به تعویق افتاد. برانکو پرسپولیس را ترک کرده و طبق اعلام رسانه های عربستانی برای دو سال به تیم الاهلی پیوسته است. اما باشگاه پرسپولیس این مسئله را قبول نکرده است.»

همچنین بهروز دزهبود مدیر برنامه بشار رسن به السومریه گفت: «تمدید قرارداد رسمی بشار با پرسپولیس تا امروز سه شنبه به تعویق افتاد و ما امیدوارم تا پایان روز جزئیات را به اتمام برسانیم.»

در حالی که گفته می شود ساهان هم دنبال جذب بشار رسن است  و پیشنهادی به این بازیکن عراقی داده  عصر امروز سایت الکاس قطر به نقل از رسانه‌های عراقی نوشت که قرارداد بشار با پرسپولیس تمدید شده تا همه چیز در این باره متناقض به نظر برسد.

3

captcha
تازه ها
بیشتر