فوتبال ایران / شناسه خبر: 99630 / تاریخ انتشار : 1398/3/28 16:40
|

انتقال سردار به لاتزیو چه فایده ای دارد؟

به نقل از سایت Bobsoccer روسیه، میکائیل براگا مخالف انتقال سردار آزمون از زنیت به لاتزیو است و در این رابطه نوشت: هیچ فایده‌ای در انتقال سردار آزمون به لاتزیو نمی‌بینم. او با زنیت قهرمان لیگ برتر روسیه شد و در لیگ قهرمانان اروپا بازی خواهد کرد. چه چیزی در انتظار سردار آزمون در تیم لاتزیو است؟ سری A و لیگ اروپا؟ این چه انتقال چه ثمری خواهد داشت؟ به ویژه اینکه همه چیز برای سردار آزمون در تیم زنیت به خوبی پیش می‌رود.

این فوتبال‌نویس ایتالیایی افزود: اکنون در هیچ کشوری لیگ برگزار نمی‌شود و بازی‌ها کم است اما رسانه‌ها همچنان باید بنویسند. فکر می‌کنم پیشنهاد لاتزیو به سردار آزمون کمی غیر واقعی است. می‌توانم درک کنم زمانی که در روبین‌کازان بازیکن متوسطی بود می‌خواست به لاتزیو بیاید. سردار آزمون اکنون در زنیت یک ستاره است و یکی از مهمترین بازیکنان محسوب می‌شود.

گوچی در تمرینات پیش فصل آپوئل

به نقل از Philenews قبرس، رضا قوچان‌نژاد که هم‌اکنون برای گذراندن تعطیلات پایان فصل در هلند به سر می‌برد به تمرین‌های گروهی پیش‌فصل تیم آپوئل با توجه به قراردادی که تا سال 2020 میلادی دارد فراخوانده شده است.

این رسانه قبرسی در ادامه این خبر آورده است: البته تیم آپوئل آماده پذیرش هر پیشنهادی برای خرید رضا قوچان‌نژاد است که در 6 ماه اخیر به صورت قرضی برای تیم اف‌ سی سیدنی استرالیا بازی کرده است. با این وجود مهاجم ایرانی باید در دوران آماده‌سازی پیش‌فصل آپوئل شرکت کند و این تیم با توجه به به شرایط خود برای آینده بازیکن مشخصی تصمیم‌گیری خواهد کرد.

محرمی یک فصل دیگر قرارداد دارد

صادق محرمی یکی از لژیونرهایی است که اولین فصل حضورش در فوتبال اروپا را پشت سر گذاشت.او از پرسپولیس راهی کرواسی شد و با دیناموزاگرب به مقام قهرمانی لیگ کرواسی دست یافت اما در مجموع فصل خوبی را پشت سر نگذاشت.

محرمی که دوباره به تیم ملی دعوت شده  این روزها در ایران است و استراحت می کند.شایعاتی هم مبنی بر بازگشتش به پرسپولیس  شنیده می شود و حتی خبر آمده تراکتورسازی به شدت دبنال اوست اما مدافع راست ملی پوش اصلا نمی خواهد حرف بزند .با این حال او یک فصل دیگر با دیناموزاگرب قرارداد دارد و در فکر ادامه حضور در این باشگاه است.

3-350

captcha
تازه ها
بیشتر