ورزش جهان / شناسه خبر: 99620 / تاریخ انتشار : 1398/3/28 01:59
|

نیمار نزدیک درهای خروجی

باشگاه پاری‌سن‌ژرمن خود را آماده فروش نیمار در تابستان جاری می‌کند و در صورتی که پیشنهاد مناسبی دریافت کند، حاضر به انتقال ستاره برزیلی خود است.

نیمار نزدیک درهای خروجی

نشریه «اکیپ» فرانسه مدعی شد باشگاه پاری‌سن‌ژرمن خود را آماده فروش نیمار در تابستان جاری می‌کند و در صورتی که پیشنهاد مناسبی دریافت کند، حاضر به انتقال ستاره برزیلی خود است.  این مهاجم 27 ساله در فصل اخیر که با مصدومیت‌هایی هم مواجه شد در 17 بازی لوشامپیونه برای پاری‌سن‌ژرمن به میدان رفت و ضمن به ثمر رساندن 15 گل، 8 پاس گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخت.

«اکیپ» در حالی چنین ادعایی مطرح کرده که ناصر الخلیفی، رئیس باشگاه پاری‌سن‌ژرمن اخیراً با هشدار به بازیکنان این تیم گفت: بازیکنان PSG باید مسئولیت‌پذیرتر از گذشته باشند و تلاش بیشتری کنند. هر کسی که نمی‌تواند خودش را با قوانین باشگاه وفق دهد، درهای خروجی به روی او باز است.

نیمار که در سال 2017 در ازای پرداخت شدن رقم فسخ قرارداد 222 میلیون یورویی‌اش توسط پاری‌سن‌ژرمن به این تیم فرانسوی ملحق شد، گفته می‌شود مورد توجه دو باشگاه بارسلونا و رئال مادرید قرار دارد.

این مهاجم برزیلی در پاری‌سن‌ژرمن هم کم‌حاشیه نبوده و جدیدترین جنجالی که وی درست کرده اتهام تجاوز به یک زن برزیلی بوده است.

captcha
تازه ها
بیشتر