ورزش جهان / شناسه خبر: 99614 / تاریخ انتشار : 1398/3/27 21:28
|

هافبک رئال در راه بازگشت به ایتالیا

کواچیچ قصد دارد در تابستان راهی اینتر شود و به همین دلیل قصد دارد مدیران رئال مادرید را برای پاسخ مثبت به این انتقال تحت فشار قرار دهد.

هافبک رئال در راه بازگشت به ایتالیا

قرارداد یک ساله و قرضی متئو کواچیچ با باشگاه چلسی به پایان رسیده و بعید به نظر می رسد آبی های لندن تمایلی به مذاکره برای جذب دائمی کواچیچ داشته باشند و احتمالا او چاره ای جز بازگشت به رئال مادرید ندارد.

اما در مادرید نیز کسی در انتظار هافبک کروات نیست و زین الدین زیدان تمایلی به قرار دادن نام کواچیچ در لیست خود ندارد. ستاره هایی چون پل پوگبا و کریستن اریکسن در لیست خرید کهکشانی ها قرار گرفته و بعید به نظر می رسد جایی برای حضور در ترکیب برای کواچیچ وجود داشته باشد.

کوریره دلا اسپورت مدعی شد کواچیچ قصد دارد در تابستان راهی اینتر شود و به همین دلیل قصد دارد مدیران رئال مادرید را برای پاسخ مثبت به این انتقال تحت فشار قرار دهد. با توجه به حقوق 4 میلیون یورویی کواچیچ، ورود همزمان او با انتقال نیکو بارلا به اینتر مشکل ساز نخواهد بود و اینتر می تواند با یک قرارداد قرضی و گزینه خرید در پایان فصل، انتقال کواچیچ به سن سیرو را قطعی سازد.

متئو کواچیچ در تابستان سال 2015 و با مبلغ 30 میلیون یورو به درخواست رافا بنیتس راهی مادرید شد اما در این تیم هیچگاه جایگاه ثابتی به دست نیاورد و حالا احتمالا دوباره لباس اینتر را بر تن خواهد کرد.

captcha
تازه ها