فوتبال ایران / شناسه خبر: 99603 / تاریخ انتشار : 1398/3/27 18:22
|
فراکسیون ورزش مجلس مطرح کرد:

آموزش نیروهای انتظامی برای تأمین امنیت مسابقات

علی‌اصغر یوسف‌نژاد، عضو فراکسیون ورزش مجلس می‌گوید: « اگر بشود که نیروی انتظامی افراد متخصص، آموزش‌دیده و خاصی را تربیت کند و آموزش دهد که امنیت ورزشگاه‌ها را تأمین کنند.»

آموزش نیروهای انتظامی برای تأمین امنیت مسابقات

اتفاقاتی که در فینال جام حذفی رخ داد، حالا باب تازه‌ای در تصمیمات اهالی مجلس برای فوتبال باز کرده است. تأثیرگذاری رفتار و تصمیمات نیروهای انتظامی باعث شده که فراکسیون ورزش مجلس به فکر آموزش نیروهای متخصص انتظامی برای تأمین امنیت مسابقات ورزشی بیفتد. در واقع اهالی مجلس به این نتیجه رسیده‌اند که آموزش نیروهای انتظامی می‌تواند به برگزاری بهتر مسابقات موثر باشد. 

علی‌اصغر یوسف‌نژاد، عضو فراکسیون ورزش مجلس با تأکید بر همین موضوع می‌گوید: « در جریان برگزاری مسابقات مختلف ورزشی، نیروهای انتظامی و امنیتی، مسئولان برگزاری مسابقات، فدراسیون فوتبال، هیأت‌های استانی و شهرستانی و مسئولان محلی مداخله دارند ولی وقتی مسئله‌ای اتفاق می‌افتد همه فرار می‌کنند و گناه را به گردن گروه خاصی می‌اندازند.»

او همچنین توضیح می‌دهد: «در هفته‌های اخیر به ناحق مشکلات را به گردن نیروی انتظامی انداختند در حالی که ناجا وظیفه خود را انجام داده و بررسی فیلم‌های مسابقات هم نشان می‌دهد آن‌ها خوب عمل کرده‌اند.»

یوسف‌نژاد همچنین می‌گوید: «البته اگر بشود که نیروی انتظامی افراد متخصص، آموزش‌دیده و خاصی را تربیت کند و آموزش دهد که امنیت ورزشگاه‌ها را تأمین کنند، مؤثر خواهد بود. قطعاً وجود چنین مأمورانی که می‌توانند به صورت تخصصی به مسائل حاشیه‌ای رسیدگی کنند به نفع ورزش و همچنین نیروی انتظامی است.»

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر