پرسپولیس / شناسه خبر: 99597 / تاریخ انتشار : 1398/3/27 16:32
|

باقری: در حد سرمربیگری پرسپولیس نیستم

کریم باقری گفته که خودش را در حد سرمربیگری پرسپولیس نمی داند و حتی اگر باشگاه چنین پیشنهادی بدهد، نمی‌پذیرد.

باقری: در حد سرمربیگری پرسپولیس نیستم

 

به نظر می‌رسد که کریم باقری هم مثل هواداران پرسپولیس جدایی برانکو را هنوز باور نکرده که می‌گوید: «در این مورد اخبار رسانه‌ها را دنبال می‌کنم و صبح امروز هم حرف‌های ایرج عرب را در رادیو شنیدم. به نظر می‌آید همه چیز تا فردا مشخص خواهد شد. فعلا برانکو درخواست جدایی داده و باید به نظرش احترام گذاشت. در صورتی که تا فردا جدایی برانکو قطعی شود، حتما برای پیدا کردن جانشین برای او از سوی باشگاه اقدام خواهد شد.»

باقری اما اصلا از تندی واکنش‌های هواداران تعجب نکرده: «طبیعی است که چنین جوی راه بیفتد. برانکو آنقدر در پرسپولیس خوب نتیجه گرفته که هواداران حق دارند بابت رفتن او ناراحت باشند. باید پذیرفت که هر آمدنی رفتنی دارد و برانکو هم حتما برای تصمیم خود دلایلی دارد. در حال حاضر کاری از دست کسی بر نمی‌آید و باشگاه همه تلاش خود را برای حفظ برانکو انجام می‌دهد.»

از کریم باقری پرسیده‌اند که آیا در صورت دریافت پیشنهاد احتمالی سرمربیگری پرسپولیس، این مسئولیت را می‌پذیرد؟ او پاسخ داده: «نه، من اصلا خودم را در حد و اندازه‌های سرمربیگری تیم بزرگی چون پرسپولیس نمی‌بینم. در صورت جدایی برانکو، انشاءالله یک مربی خوب را برای جانشینی او انتخاب خواهند کرد. هر مربی‌ای هم که آمد، حق دارد در مورد همکاری یا جدایی من تصمیم بگیرد اما یک سال دیگر با باشگاه قرارداد دارم.»

جدایی احتمالی بازیکنان پرسپولیس بعد از رفتن برانکو هم موضوع دیگری است که کریم باقری درباره‌اش گفته: «تصمیم با خود بازیکنان است که بمانند یا بروند. اجازه بدهید اول تکلیف سرمربی مشخص شود، بعد ببینیم بازیکنان چه تصمیمی می‌گیرند. هر چند حق طبیعی‌ آنهاست که برای آینده‌شان تصمیم بگیرند.»

 

11

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر