پرسپولیس / شناسه خبر: 99592 / تاریخ انتشار : 1398/3/27 15:59
|

مشکل فقط پول نبود، برانکو را نمی‌خواستند

مشکل برانکو نه فقط پول، بلکه مخالفت اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با ادامه این همکاری بود.

مشکل فقط پول نبود، برانکو را نمی‌خواستند

 

«من یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم اما در فوتبال چیزی به عنوان قرارداد وجود ندارد و نمی‌دانم چه اتفاقی در آینده رخ می‌دهد. اینکه یک ماه یا دو ماه یا ۶ ماه دیگر چه اتفاقی رخ خواهد دارد در آینده مشخص خواهد شد.» این را برانکو بعد از بازی با سایپا در فروردین‌ماه به زبان آورد. در پاسخ به خبرنگاری که رأی ۸۰ درصدی هواداران به تمدید قرارداد او را عنوان کرده بود.

ماجرا مربوط به همان روزهایی است که سرمربی پرسپولیس از بدحسابی‌های مدیران باشگاه به ستوه آمده و شاید همان موقع تصمیمش را برای جدایی گرفته بود. با این حال پیشنهاد قطری‌اش را که در سفر به دوحه برای بازی با السد به دستش رسیده بود، رد کرد و امیدوار ماند به خوش‌قولی مدیران پرسپولیس.

سه روز مانده بود لیگ تمام شود که برانکو نخستین دریافتی‌ این فصلش را گرفت و شب قبل از فینال جام حذفی در اهواز هم به گوشش رساندند که باشگاه برای افشین قطبی پیغام و پسغام فرستاده. همان شب در جلسه با مدیران باشگاه که این چند ماه سعی کردند بحث پرداخت نشدن مطالبات کادر فنی را با پیشنهاد تمدید قرارداد برانکو منحرف کنند، اعلام کرد که تنها به شرط پرداخت کل مطالبات خودش و دستیارانش برمی‌گردد و اگر هم پول‌شان را ندهند، بر اساس بندی که در قراردادش وجود دارد یکطرفه فسخ خواهد کرد.

با این حال تنها مشکل او پول نبود. مشکل این بود که هیات مدیره برانکو را نمی‌خواست و نخواستنش را بارها و بارها توی صورت او زد. مصاحبه‌های مدامِ رئیس هیات مدیره که معتقد بود پرسپولیس را برانکو قهرمان نکرده، پالس‌های مثبتی که نایب‌رئیس هیات مدیره برای فلان مربی و بهمان مربی می‌فرستاد و سر آخر هم این جمله که «ببین خودت فصل بعد هستی که می‌خواهی لیست بدهی» کار برانکو را در پرسپولیس تمام کرد وگرنه که خیلی پیش از امروز می‌توانستند کل مطالبات او و دستیارانش را پرداخت کنند، اگر میلی به ماندنش داشتند.


11

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر