پرسپولیس / شناسه خبر: 99589 / تاریخ انتشار : 1398/3/27 15:17
|

شعار هواداران پرسپولیس مقابل باشگاه: استعفا، استعفا

هواداران عصبانی پرسپولیس امروز مقابل این باشگاه تجمع کردند و خواهان استعفای دسته جمعی مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شدند.

شعار هواداران پرسپولیس مقابل باشگاه: استعفا، استعفا

 

نامه‌ی فسخ قرارداد برانکو مثالِ کبریتی بود که کنار یک انبار باروت شعله گرفت. این نامه و بعد هم خبر توافق با الاهلی هواداران پرسپولیس را که منتظر پرداخت پول سرمربی و بازگشت او بودند، چنان خشمگین کرد که فضای مجازی را با توئیت‌هایشان به آتش کشیدند. همه‌اش کنایه بود و ناسزا و تهدید به اینکه تا برکناری هیات مدیره‌ی فعلی و جایگزینی یک مربی بزرگ خارجی خشم‌شان فرو نخواهد نشست.

حتی قول و قرارهایشان برای شعار دادن علیه مدیران پرسپولیس در ورزشگاه را گذاشتند اما پیش از آن به باشگاه رفتند برای سر دادنِ فریادِ اعتراض‌شان. پیش از ظهرِ همین امروز بود که نزدیک به ۵۰ هوادار پرسپولیس خود را به این باشگاه رساندند و کم‌کم تعدادشان به 200 – 300 نفر رسید. رفته بودند تا اعتراض‌ خود را به گوش مدیران پرسپولیس برسانند و این اعتراض را با تکرارِ شعارِ «استعفا، استعفا» فریاد کردند.

آنها هیات مدیره و به ویژه شخص ایرج عرب را منقصر جدایی برانکو می‌دانستند و تا توانستند، علیه او شعار دادند. همین‌طور علیه دیگر اعضای هیات مدیره. کمی بعد اما محسن خلیلی که معلوم بود از باشگاه او را فراخوانده‌اند، خودش را به جمع هواداران معترض رساند تا شاید بتواند آرامش را به آنها برگرداند. پس شروع کرد به صحبت با هوادارانی که حتی نمی‌خواستند حرف‌هایش را بشنوند و حتی خودِ او را هم متهم کردند به دشمنی با برانکو.

می‌گفتند خلیلی هم با باشگاه همراه شده و سرمربیگری قطبی یا دایی در پرسپولیس را به مرد کروات ترجیح می‌دهد که اگر چه او تکذیب و ادعا کرد مخالفانش با این شایعه‌ها در حال جوسازی هستند اما نه حرف‌های او هواداران را قانع کرد و نه حرف‌های مشاور مدیرعامل که وقتی از راه رسید، آنها را به داخل ساختمان باشگاه دعوت کرد تا دور یک میز بنشینند و بدون داد و بیدار، حرف بزنند.

در نهایت هم بحث تا جایی بالا گرفت که چند مامور از کلانتری ونک خود را به باشگاه پرسپولیس رساندند و هواداران معترض و همینطور خبرنگاران را از آنجا دور کردند.

 

11

 

captcha
تازه ها
بیشتر