پرسپولیس / شناسه خبر: 99581 / تاریخ انتشار : 1398/3/27 13:55
|
نتیجه‌ی آخرین جلسه هیات مدیره درباره‌ی برانکو:

با پول قرارداد او ده ستاره می‌خریم!

اعضای هیات مدیره پرسپولیس معتقدند با پول قرارداد فصل بعد برانکو می‌توانند بهترین مربی را بیاورند و 10 تا ستاره هم بخرند که برای ماندن او تلاشی نکردند.

با پول قرارداد او 10 تا ستاره می‌خریم!

 

جلسه‌ی هیات مدیره‌ی باشگاه پرسپولیس تمام شده بود که خبر آوردند برانکو ایوانکوویچ نامه‌ی فسخ قراردادش را فرستاده و بعد شنیدیم که هیات مدیره دوباره تشکیل جلسه داده است. یک جلسه‌ی فوق‌العاده که البته واقعیت نداشت. آخرین جلسه‌ای که مدیران پرسپولیس به خاطر برانکو برگزار کردند، همان جلسه‌ی ظهرشان بود که نامه‌ی مرد کروات را پیش از آن دریافت کرده بودند.

آنها البته ماجرای پرسپولیس و برانکو را یک روز پیش از این جلسه تمام کرده بودند وقتی برای او پیغام فرستادند که «پول خودت آماده است. پاداش‌های قهرمانی و طلب دستیارانت را هم تا پیش از شروع فصل پرداخت می‌کنیم.» ایوانکوویچ همان موقع پاسخ داد که تنها به شرط تسویه حساب کامل با کادر فنی یعنی پرداخت یک میلیون و 180 هزار یورو برمی‌گردد و البت شرط دیگرش هم این بود که بازیکنان هم پیش‌پرداخت‌هایشان را دریافت کنند.

در واقع ایرج عرب بر خلاف حرف‌های هر روزه‌اش در رسانه‌ها در مورد تامین کل مطالبات کادر فنی و حتی پیش‌پرداخت قرارداد فصل آینده‌ی برانکو، تنها 600 هزار یورو برای پرداخت به او آماده کرده بود و با همین 600 تا فراری‌اش داد.

با این حال هیات مدیره‌ی باشگاه برای اینکه فرداروز به بی‌تفاوتی و بی‌کفایتی متهم نشود، برای آخرین بار به خاطر ایوانکوویچ تشکیل جلسه داد و اتفاقا چه جلسه‌ی تعیین‌کننده‌ای هم بود. اعضای هیات مدیره که دیگر میلی به ادامه‌ی همکاری با سرمربی کروات نداشتند و این را در آخرین دیدارهایشان پیش از سومین قهرمانی لیگ برتر به او فهمانده بودند، یک بار دیگر دور هم نشستند تا به تصور هواداران، راهی پیدا کنند برای بازگرداندن برانکو.

نتیجه اما چه شد؟ اینکه رفتن برانکو بهترین اتفاق است. آقای رئیس باز هم تکرار کرد که «با این تیم منسجم که چنین پایه‌های قدرتمندی دارد، هر مربی‌ای نتیجه می‌گیرد.» بقیه هم تایید کردند و در ادامه به یک نقطه‌ی مشترک رسیدند: «با پول قرارداد فصل بعد برانکو می‌توانیم بهترین مربی را بیاوریم و 10 تا ستاره هم بخریم!» این شد که برای بازگرداندنش تلاشی نکردند. هر چند حرف‌هایشان در رسانه‌ها برعکسِ رفتارهای آنها در قبال مرد کروات بوده و هست هنوز.

 

11

 

captcha
تازه ها
بیشتر