ورزش جهان / شناسه خبر: 99570 / تاریخ انتشار : 1398/3/26 21:19
|

بایرن هم بیل را قرضی می‌خواهد

بایرن مونیخ قصد دارد با رئال برای خرید گرت بیل وارد مذاکره شده و در تابستان امسال وی را به خدمت گیرد.

بایرن هم بیل را قرضی می‌خواهد

آینده گرت بیل همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد و تیمی حاضر به پرداخت دستمزد هنگفت 17 میلیون یورویی وی و عقد قرارداد دائم با ستاره ولزی ندارد و زین الدین زیدان نیز به هیچ وجه علاقمند به حفظ این بازیکن برای فصل بعد نخواهد بود.

نشریه انگلیسی سان مدعی شد بایرن مونیخ قصد دارد با باشگاه اسپانیایی برای خرید گرت بیل وارد مذاکره شده و در تابستان امسال وی را به خدمت گیرد. ترجیح بایرن مونیخ عقد قرارداد قرضی با این بازیکن است و بعید است باواریایی ها به طور دائم تمایلی به خرید وی داشته باشند.

احتمالا رئال مادرید با گزینه انتقال قرضی موافقت خواهد کرد زیرا اینگونه حداقل یک فصل از دادن دستمزد هنگفت گرت بیل در امان خواهد بود و با توجه به عدم تمایل منچستریونایتد به خرید این بازیکن، شاید انتقال قرضی به مونیخ تنها گزینه پیش روی فلورنتینو پرز باشد.

با توجه به جدایی فرانک ریبری و آرین روبن در تابستان امسال از بایرن مونیخ، این باشگاه به دنبال خرید یک وینگر بین المللی و تند و تیز است و گرت بیل که در سال های اخیر و در بسیاری از دیدارهای مهم لیگ قهرمانان نمایش خوبی با لباس رئال مادرید ارائه داده، می تواند بهترین گزینه برای تقویت بخش هجومی بایرن مونیخ لقب گیرد.

captcha
تازه ها
بیشتر