ورزش جهان / شناسه خبر: 99569 / تاریخ انتشار : 1398/3/26 21:10
|

پوگبا به فکر جدایی از یونایتد: زمان تجربه چالشی جدید است

صحبت‌های زیادی در خصوص آینده حرفه‌ای من می‌شود. فکر می‌کنم اکنون زمان مناسبی برای تجربه چالشی جدید در جایی دیگر است.

پوگبا به فکر جدایی از یونایتد: زمان تجربه چالشی جدید است

پل پوگبا که این روزها شایعات زیادی در خصوص احتمال جدایی‌اش از منچستریونایتد مطرح است و گفته می‌شود دو باشگاه رئال مادرید و یوونتوس نسبت به خدمت گرفتن وی علاقه‌مند هستند، از علاقه‌اش برای ترک منچستریونایتد سخن گفت. این هافبک فرانسوی که دو فصل دیگر با منچستریونایتد قرارداد دارد، در فصل اخیر فراز و نشیب زیادی داشت، فصلی که در 35 بازی لیگ برتری به میدان رفت و ضمن به ثمر رساندن 13 گل، 9 پاس گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخت.

پوگبا 26 ساله در یک تور تبلیغاتی در شهر توکیوی ژاپن در خصوص آینده حرفه‌ای‌اش گفت: همانطور که شما گفتید صحبت‌های زیادی در خصوص آینده حرفه‌ای من می‌شود. من سه سال فوق‌العاده همراه با لحظات خوب و لحظات بد در منچستریونایتد را تجربه کردم. پس از این فصل و اتفاقاتی که افتاد که بهترین فصل من هم بود، فکر می‌کنم اکنون زمان مناسبی برای تجربه چالشی جدید در جایی دیگر است. من به این موضوع فکر می‌کنم که چالشی جدید در جایی دیگر داشته باشم.

گفته می‌شود رئال مادرید قصد دارد با 150 میلیون پوند پوگبا را از منچستریونایتد به خدمت بگیرد و اظهارنظر جدید وی در خصوص کسب چالشی جدید اشاره به پیوستن وی به جمع شاگردان زین‌الدین زیدان دارد.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر