فوتبال ایران / شناسه خبر: 99567 / تاریخ انتشار : 1398/3/26 20:10
|

5 بازیکن جدید دعوت شدند

بر اساس تصمیم کادر فنی تیم فوتبال امید رضا آذری بازیکن باشگاه استقلال به همراه امیر شبانی مدافع پارس جم جهت حضور در تمرینات گروه اول بازیکنان تیم امید به اردو دعوت شدند و از صبح روز یکشنبه در تمرینات حضور یافتند.همچنین محمد شریفی از استقلال خوزستان، رضا دهقان بازیکن باشگاه سپاهان و جعفر سلمانی از صنعت نفت آبادان به تمرینات بازیکنان گروه دوم دعوت شدند که باید از روز سه شنبه در اردوی تیم امید حضور یابند.بر این اساس تعداد مجموع نفرات دعوت شده به اردوی خرداد به 55 بازیکن رسید.

تمرین دوم با دو بازیکن جدید

رضا آذری و محمد شبانی بازیکنان باشگاه‌های استقلال تهران و پارس جم هم در تمرین امروز(یکشنبه) تیم امید حضور یافتند.بخش ابتدایی تمرین به حرکات ترکیبی و پاس های تک ضرب اختصاص داشت و پس از آن بازی درون تیمی به منظور ارزیابی میزان آمادگی و عملکرد نفرات انجام شد. فرهاد مجیدی در طول برگزاری بازی نکاتی را به شاگردانش یادآور شد.

 تغییرات به کادر پزشکی هم رسید

رضا شاهرودی و سهراب بختیاری‌زاده که در زمان زلاتکو کرانچار دستیاران این مربی در تیم امید بودند به همکاری خود با این  تیم پایان بخشیدند و تنها فرشاد ماجدی از کادرفنی قبلی باقی مانده بود.این تغییرات فقط محدود به کادرفنی نبود بلکه در کادر پزشکی و تدارکات هم تغییراتی به وجود آمد.هیچ‌کدام از اعضای تدارکات، پزشکان و ماساژورهای تیم امید افراد حاضر در دور قبل نبودند و به جای آنها نفرات جدیدی جایگزین شده بود. گفته می‌شود این تغییرات با نظر فدراسیون فوتبال اعمال شده است.

وریا در تمرین عصر

تیم امید طبق برنامه تمرین خود را از ساعت ١٨ در زمین شماره ١ مرکز ملى فوتبال برگزار کردند. در دقایق پایانى این تمرین وریا غفورى بازیکن تیم ملى و باشگاه استقلال با حضور در محل تمرینات تیم امید دیدار و گفت و گوى صمیمى با فرهاد مجیدى و برخى از بازیکنان تیم امید داشت.گفتنى است صبح دوشنبه تمرینات تعطیل خواهد بود و بازیکنان تیم امید عصر فردا در یک نوبت از ساعت ١٨ در مرکز ملى تمرین مى کنند و نمایندگان رسانه مى توانند در  زمان٢٠ دقیقه ابتدایى این تمرین حضور یابند. 

2

 

captcha
تازه ها
بیشتر