فوتبال ایران / شناسه خبر: 99563 / تاریخ انتشار : 1398/3/26 18:14
|

سیروس پورموسوی سرمربی تیم جوانان ظاهرا موقعیتئ مستحکمی در پستش ندارد.او به تازگی دراز روسه برگشته در حالی که تیمش در این تورنمنت بین هشت تیم ششم شد.پورموسوی می گوید از دو تیم لیگ برتری و یک تیم لیگ دسته اولی پیشنهاد داشته اما هنوز در این مورد به جمع بندی نرسیده و همچنان مشغول بررسی است اما احتمال جدایی‌اش وجود دارد چرا که به نظر می رسد حضور در راس کادر فنی تیم های لیگ برتری از نظر مالی قابل مقایسه با تیم جوانان نیست.

تیم جوانان در حالی موقعیت سرمربی‌اش را متزلزل می‌بیند که همین دو سه روز قبل هادی عقیلی یکی از مربیان این تیم هم بنا به دلایلی نامشخص از کادر فنی جوانان جدا شد.ابتدا شایعه شد عقیلی به کادر فنی تیم امید اضافه می‌شود اما چنین چیزی نبود  و حت پورموسوی هم توضیح درستی درباره علت جدایی عقیلی نمی دهد:« قبل از بازی با یونان زمانی که قرار بود بازیکنان برای گرم کردن به زمین بروند عقیلی برای تیم آرزوی موفقیت کرد و گفت دیگر نمی‌توانم با تیم امید کار را ادامه دهم. بعد از آن درگیر مسابقه بودیم و سپس به سرعت راهی ایران شدیم. دیگر فرصتی نبود که در مورد این موضوع صحبت کنیم. به هر حال عقیلی خودش تصمیم به قطع همکاری گرفت.»

وی با تاکید به اینکه با عقیلی اختلافی نداشته در مورد اینکه آیا قبل از بازی با یونان این مساله را مطرح کرد، گفت:«او به رختکن آمد و گفت نمی‌توانم تیم را همراهی کنم. ظاهرا مشکلاتی داشت که چیزی را بازگو نکرد. او گفت تا این مدت با تیم بودم و دیگر نمی‌توانم کنارتان باشم. سپس با بازیکنان خداحافظی کرد. در بازی آخر هم کنار ما در نیمکت بود.»

سرمربی تیم جوانان در مورد اینکه تکلیف جایگزین او چه می‌شود، گفت:«فعلا فکر نمی‌کنم کسی به جمع ما اضافه شود. فرصت‌مان بسیار کم است. فعلا مارکو و بختیاری‌زاده کنارمان هستند. اگر نیاز باشد کسی را به کادرفنی اضافه می‌کنیم.»

3-300

 

 

 

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر