فوتبال ایران / شناسه خبر: 99555 / تاریخ انتشار : 1398/3/26 16:48
|

پاسخ فدراسیون فوتبال به نماینده مجلس

امیر مهدی علوی، سخنگوی فدراسیون فوتبال در مصاحبه‌ای پاسخ نماینده مجلس را داد.

پاسخ فدراسیون فوتبال به نماینده مجلس

بیانیه احسان قاضی‌زاده هاشمی، از سوی فدراسیون فوتبال بی‌پاسخ نماند. امیر مهدی علوی، سخنگوی فدراسیون طی مصاحبه‌ای که روی خروجی سایت رسمی فدراسیون فوتبال قرار گرفت، به این بیانیه پاسخ داد. امیرمهدی علوی، سخنگوی فدراسیون فوتبال در همین رابطه می‌گوید: «مشی کلی فدراسیون فوتبال همواره شفاف سازی بوده و این رویه قطعی است که مورد تأکید رئیس و هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال قرار دارد. بر این اساس، فدراسیون خود را در همه سطوح پاسخگوی هرگونه ابهامی می‌داند.»

او همچنین تأکید می‌کند: «بدون شک، سازمان یا نهادی که نتواند به پرسش‌ها در نزد افکار عمومی پاسخ دهد، مورد تحسین و احترام هم قرار نمی‌گیرد و لذا طرح انتقاد سازنده و پرسش کمک به فوتبال است، حتماً از شفاف‌سازی استقبال می‌کنیم، اما با فراکنی مخالفیم. در حالی که چنین دیدگاهی از صدر تا ذیل در فدراسیون وجود دارد، طرح مباحثی جز این عاری از واقعیت محسوب می‌شود.»

سخنگوی فدراسیون فوتبال توضیح می‌دهد: «فدراسیون فوتبال با احترام و تواضع نسبت به طرح انتقادات منصفانه که با راهکارهای سازنده همراه هستند می‌نگرد. بر این اساس، آحاد جامعه می‌توانند دیدگاه‌های خود را برای پیشرفت امور و در نهایت کمک به فوتبال ملی به فدراسیون ارائه دهند.»

علوی درباره اظهارات صورت گرفته از سوی قاضی‌زاده هاشمی می‌گوید: «بار دیگر اعلام می‌کنیم اگر در هر حوزه فوتبال دیدگاه، ابهام یا نکته‌ای وجود دارد به مراجع ذی‌صلاح اعلام شود. در نهایت، امیدواریم طرح مباحث در فضای آرام و به دور از اتهام زنی باعث کمک به جامعه فوتبال شود که این موضوع خواست عموم جامعه است.»

 

 

2-1

 

captcha
تازه ها
بیشتر