فوتبال ایران / شناسه خبر: 99549 / تاریخ انتشار : 1398/3/26 14:52
|

شهر مجازی: فراخوانی برای منتقدان کی‌روش

اینجا هر روز می‌توانید توییت‌ها و پست‌های ورزشی کاربران شبکه‌های اجتماعی را بخوانید.

Moh!S:

ولی به خاطر شناخت عبادی‌پور از والیبال لهستان تونستیم بازی رو ببریم.

 

خورخه لوییز بوروچاگا:

مارادونا: هاولانژ در دوران ورزشی من سمبل بی عدالتی بود اما در این بین فقط یک فکر من آروم می‌کنه: این که بعد از گذشت زمان، افکار عمومی چقدر من رو قبول دارند و چقدر اون رو؛ مردم موافق مارادونا هستند یا هاولانژ؟

 

Farshad LFC:

---

ویویانه میدما با ۶۰ گل - در حالی که فقط ۲۲ سال سن داره- تبدیل به بهترین گلزن تاریخ بانوان هلند شد.

 

لاوا:

این بازی رو ببینی می‌فهمی چرا آرژانتین چند ساله نتونسته هیچ موفقیتی به دست بیاره. با این خط هافبک و دفاع و دروازه همین که صعود می‌کنن به جام جهانی خودش کلی هنره.

 

ChrtNgoErf:

بردن آرژانتین توسط کلمبیا اونم با چاشنی کی‌روش خیلی زیباست.

 

Milan Samari:

کلمبیا از سال ۲۰۰۷ تا الان ۹ تا بازی با آرژانتین کرده که ۵ تاش رو باخته و ۳ تاش رو هم مساوی کرده بود، ولی با سرمربیگری کی‌روش و سیستم بازی دفاع اتوبوسی و ضدحمله زدن تونست آرژانتین رو ببره.

 

رضا بکام:

بعد از ١٩٩٩ اولین برد کلمبیا روبه‌روی آرژانتین با سه تعویض طلایی کی‌روش زاپاتا و مارتینز که گل زدن لرما هم پاس گل داد. یه شب کابوس وار دیگه واسه مسی  و آرژانتین و همه منتقدان قلم به دست کیروش که تو این بازی نشون داد مربی ترسو ودفاعی نیست

 

Muhammad Ali YNWA:

آرژانتین اولین بازیش رو باخت هاا حذف نشده که! اسپانیا هم توی دوتا جام اولین بازیش رو باخت بعد قهرمان شد. خلاصه یه طور توییت نکنید بعد این همه تحلیل و بررسی بره زیر سوال.

 

‏ Amir Alizadeh:

سوپرکاپ آلمان هم با این حساب باید لغو می‌شد چون بایرن مونیخ دابل کرده. اما سوم آگوست در دورتموند طبق برنامه بین بایرن و بوروسیا دورتموند نایب‌قهرمان لیگ برگزار می‌شه. چون ‎سوپرجام یک رویداد با نام ‌و ‌نشونه. چون کسانی در سازمان لیگ فوتبال آلمان مسئولیت دارن که ‎مدیریت بلدن.

 

NM7:

سوپرکاپ ایران رو کلا واسه پرسپولیس خریدن. حالا هرسال به یه بهونه ای قهرمانش می‌کنن. فکر کنم تو سال های آتی اگه پرسپولیس قهرمان هیچ جا هم نشد سوپرجام رو به عنوان کاپ اخلاق تقدیم کنن بهشون!

 

Jafar Ahmadi:

---

این تیم‌ها امسال توی کشوراشون دبل کردن و برای سوپرجام، باید با تیم دوم لیگ یا دوم حذفی بازی کنن. اگه بشنون که توی ایران سازمان لیگ یک شبه تصمیم گرفته سوپرجام رو به تیم دبل کننده بده، قطعا حیرت می‌کنن. پرسپولیس اولین تیم جهان که بدون برگزاری حتی یک بازی دوتا جام برد!

 

Mojtaba:

چقدر سیموئز درست می‌گفت که کی‌روش فقط وقتش را در ایران تلف می کند! بازیکن نداشت، زمین نداشت، لیگ لیگ نبود، پیراهن نداشت و... مجبور شد ۷ سال با فساد و پکیج باز بجنگد تا بسازد!  تو کلمبیا همه این چیزها رو داشت و با ۳ بازی تدارکاتی همون سیستم منسجم ایران رو با بازیکنانِ بهتر نشون داد!

 

 

 

2

 

captcha
تازه ها
بیشتر