ورزش جهان / شناسه خبر: 99541 / تاریخ انتشار : 1398/3/25 22:01
|

مدافع رم در راه ناپل

مانولاس شخصاً برای پیوستن به ناپولی اعلام آمادگی کرده و به احتمال فراوان فصل آینده در این تیم توپ خواهد زد.

مدافع رم در راه ناپل

شبکه اسکای اسپورت ایتالیا اعلام کرد که کاستاس مانولاس شخصاً برای پیوستن به ناپولی اعلام آمادگی کرده و موافقت خود را به اطلاع این باشگاه رسانده است. در همین راستا، این شبکه نوشته است که باشگاه رم ترجیح می‌دهد به جای گرفتن 36 میلیون یوروی غرامت فسخ قرارداد مدافع یونانی‌اش، یکی از بازیکنان ناپولی را به خدمت بگیرد.

باشگاه ناپولی، مانولاس را به‌عنوان زوجی ایده‌آل برای کالیدو کولیبالی و جانشینی مناسب برای رائول آلبیول در نظر گرفته است، کسی که به‌زودی در ازای شش میلیون یورو به ویارئال می‌پیوندد.

طبق اعلام آخرین گزارش‌ها، مانولاس به ناپولی چراغ سبز نشان داده است و اکنون سرنوشت این جابه‌جایی تنها توافق میان دو باشگاه رم و ناپولی بستگی دارد.

در همین حال سایت توتومرکاتو وب نوشته است که ناپولی به مانولاس حقوق 3.5 میلیون یورو در سال به علاوه پاداش پیشنهاد کرده است.

بازیکنی که ناپولی به رم برای معاوضه با مانولاس پیشنهاد کرده، آمادو دیاواراست، اما جالوروسی دریس مرتنس، هافبک بلژیکی ناپولی را می‌خواهد.

مانولاس مشتریان دیگری مانند یوونتوس و میلان هم دارد، اما ظاهراً خود او ترجیح می‌دهد که به تیم تحت هدایت کارلو آنچلوتی ملحق شود.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر