فوتبال ایران / شناسه خبر: 99527 / تاریخ انتشار : 1398/3/25 18:27
|
سه شنبه سفر ملی پوش پرسپولیس به قطر برای مذاکره

گاف بزرگ گرشاسبی: ترابی می‌تواند جدا شود

سه شنبه سفر ملی پوش پرسپولیس به قطر برای مذاکره

در شرایطی که پرسپولیس برای تکرار موفقیت‌هایش در فصل پیش رو نیاز دارد تا ستاره‌هایش را حفظ کند اما باز هم نوع قراردادهایی که مدیران این باشگاه منعقد کرده اند باعث شده تا یکی یاز ستاره های ملی‌پوش این تیم در آستانه جدایی قرار بگیرد.

ماجرا از این قرار است که مهدی ترابی بعد از نیم فصل بازی برای پرسپولیس می تواند از این باشگاه جدا شود و به تیم‌های خارجی بپیوندد آن هم در حالی که یک فصل دیگر با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد.

ظاهرا حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل وقت باشگاه پرسپولیس بندی در قرارداد این بازیکن گنجانده که ترابی در صورت داشتن پیشنهاد از باشگاه‌های خارجی می تواند رضایتنامه گرفته و جدا شود.

گرشاسبی در شرایطی منجر به جذب ترابی شد که باشگاه تراکتورسازی به شدت دنبال این بازیکن بود و حتی منازعه‌ای بر سر به خدمت گرفتن این بازیکن بین تراکتورسازی و پرسپولیس به وجود آمد.

پرسپولیس در دوران محرومیت از جذب بازیکنان جدید موفق به جذب این ملی پوش ش و ظاهرا گرشاسبی آنقدر از این انتقال خوشحال بوده که با قرار دادن بندی در قرار داد او مبنی برا اینکه وقت پیشنهاد خارجی داشت می تواند جدا شود موافقت کرده است.

البته گرشاسبی در مصاحبه چند روز اخیرش با ایران ورزشی جذب ترابی را یکی از اقدامات مثبتش در دوران مدیریت خود دانسته و گفته بود:« شما نمی‌دانید برای جذب ترابی چقدر کارمان سخت بود. با اینکه قرارداد او را بسته بودیم، تراکتورسازی مدعی شد که ترابی بازیکن این تیم است. شما می‌دانید چقدر سخت بود یک بازیکن ملی‌پوش را از سایپا بگیریم و او نیم‌فصل هم نتواند برای پرسپولیس بازی کند.»

البته در حالی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس به این حرکت ویژه اش می نازد که مذاکره و گفت و گو با ترابی توسط یکی از اعضای تیم و در منزل او صورت گرفت و این ملی پوش توافق کرده بود تا به پرسپولیس بیاید اما وقتی به باشگاه رفت و به مدیریت باشگاه مذاکره کرد بندی در قرارداد او گنجانده شد که در صورت داشتن پیشنهاد خارجی می تواند از جمع سرخ ها جدا شود.اتفاقی که در حال حاضر رخ داده و ترابی از یک تیم قطری پیشنهاد دارد  و روز سه شنبه همین هفته می خواهد برای مذاکره به قطر برود.

از طرفی داستان ترابی و چند بازیکن دیگر به مساله ماندن یا نماندن برانکو هم گره خورده است و گفته می شود ترابی جزو آن دسته بازیکنانی است که در صورت جدایی برانکو حتما از پرسپولیس جدا خواهد شد.

3

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر