فوتبال ایران / شناسه خبر: 99512 / تاریخ انتشار : 1398/3/25 15:59
|

واکنش سردار به پیشنهاد از لیورپول

برنامه تلویزیونی "یه روز تازه" مستندی را به کارگردانی محمدرضا ناظری روی آنتن برد که به زندگی سردار آزمون اختصاص داشت. این مستند روایتی از حضور و زندگی این بازیکن مطرح فوتبال ایران در شهرش گنبد کاووس و بعد از اتفاقات و حادثه سیل است.سردار در بخش دیگری از این مستند درباره حضورش در تیم های مطرح اروپایی و پیشنهاد لیورپول گفت:« بهتر از لیورپول هم هست. هر چه تیم بهتری من را بخواهد اتفاقات بهتری برایم رخ می دهد. » او در این رابطه که آیا اکنون پیشنهادی از تیم بهتری از لیورپول دارد هم گفت:« نه خدایی الان تیمی بهتر از لیورپول من را نمی خواهد.»

قطر میزبان بازیهای جهانی ساحلی 2019

اتحادیه کمیته‌های ملی المپیک (ANOC) امروز(شنبه) اعلام کرد کشور قطر میزبانی بازی‌های جهانی ساحلی در سال 2019 را بر عهده خواهد داشت. پیش از این قرار بود این بازی‌ها بین روزهای 10 تا 15 اکتبر در سن‌دیگوی آمریکا برگزار شود اما انوک با انتشار بیانیه‌ای رسمی از برگزاری این رویداد در روزهای 12 تا 16 اکتبر ( 20 تا 24 مهر 98) در قطر خبر داد.میزبانی سن‌دیگو پس از آن لغو شد که مسئولان ایالت کالیفرنیا اعلام کردند قادر به تأمین پول مورد نیاز برای این میزبانی نیستند.

تیم ملی در عاشورا میهمان است

روابط عموم فدراسیون فوتبال اعلام کرد با توجه به پیگیری های صورت گرفته طی 4 ماه گذشته از سوی فدراسیون و مکاتبات انجام شده با مبادی کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا،اعلام می شود دومین دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان در این مرحله از مسابقات در خارج از خانه برگزار خواهد شد.بر این اساس، در روز 10 سپتامبر سال 2019(نوزدهم شهریور 98) که مصادف با عاشورای حسینی است،تیم ملی میهمان خواهد بود.گفتنی است،تیم ملی در نخستین دیدار این مرحله با قرعه استراحت روبرو شده است.

کرانچار دنبال پول در فدراسیون

سرمربی کروات و سابق تیم امید که حدود دوماه پیش از سمتش کنار رفت، بعد از حضور در تهران امروز (شنبه)به فدراسیون فوتبال رفت تا جلساتی را با مسوولان برگزار کند. به نظر می رسد کرانچار برای انجام امور مربوط به فسخ قراردادش و تسویه حساب کامل با فدراسیون فوتبال به ایران آمده است.کرانچار همچنین قصد دارد برخی کارهای نیمه تمام خود را در تهران انجام دهد و بامداد سه شنبه به کرواسی برگردد.

3-350

captcha
تازه ها
بیشتر