پرسپولیس / شناسه خبر: 99506 / تاریخ انتشار : 1398/3/25 14:56
|

شجاع بعد از تمدید دو ساله با پرسپولیس: الان وقت رفتن نیست

من تمدید کردم و امیدوارم آقای برانکو هم به تهران و پرسپولیس برگردد چون هنوز کار زیادی داریم و قهرمانی‌های‌مان تمام نشده. به قول خودش باید برای بردهای بیشتر و قهرمانی بیشتر بجنگیم.

شجاع بعد از تمدید دو ساله با پرسپولیس: الان وقت رفتن نیست

 

این بار هم شجاع خلیل‌زاده نخستین بازیکنی بود که با پرسپولیس تمدید کرد. آنهم در حالی که هنوز یک فصل دیگر از قرارداد قبلی‌اش باقی مانده و در هر صورت، باید لیگ نوزدهم را هم در پرسپولیس سپری می‌کرد. شجاع صبح امروز شنبه به باشگاه رفت و بعد از چند دقیقه مذاکره با ایرج عرب یک قرارداد دو ساله‌ی جدید را امضا کرد. جالب، انگیزه‌ی این بازیکن برای تمدید قرارداد است: «می‌خواهم جام چهارم را هم با پرسپولیس به دست بیاورم.»

شجاع که در این دو سال سه بار با پرسپولیس قهرمان شده، می‌گوید که برای تمدید قرارداد منتظر دعوت باشگاه ننشسته: «این علاقه شخصی و قلبی خودم بود. طی این مدت حس فوق العاده‌ای در کنار هواداران داشتم و دوست داشتم و دارم سال‌ها در پرسپولیس بمانم. قبل از پایان فصل هم گفته بودم دوست دارم در پرسپولیس بمانم و قراردادم را تمدید کنم. هنوز رویاپردازی من با پرسپولیس تمام نشده و می‌خواهم قهرمانی‌های بیشتری را با این تیم تجربه کنم.»

یکی از بهانه‌های شجاع خلیل‌زاده برای تمدید قرارداد، بازگشت برانکو است: «من پیش از تمدید قراردادم در این باره هم صحبت کردم. باشگاه می‌گوید که مطالبات کادر فنی تامین شده و امیدوارم آقای برانکو به تهران و پرسپولیس برگردد چون هنوز کار زیادی داریم و قهرمانی‌های‌مان تمام نشده. به قول خودش باید برای بردهای بیشتر و قهرمانی بیشتر بجنگیم.»

شنیده بودیم شجاع پیشنهاد خارجی هم دارد اما خودش می‌گوید الان وقت خوبی برای ترک پرسپولیس نیست: «من پیشنهاد خیلی خوبی از قطر داشتم و اگر جدا می‌شدم پول رضایتنامه‌ام کمک خوبی برای باشگاه بود اما الان وقت رفتن نیست و نمی‌توانستم پرسپولیس را تنها بگذارم. ابتدا باید به تیم‌ملی برسم و بعد به این مسائل فکر کنم. باشگاه پرسپولیس می‌توانست با فروش من پول زیادی گیرش بیاید اما قبول نکرد. اگر من لژیونر می‌شدم چهار برابر پولی را که پرسپولیس به من می‌داد، برای دریافت رضایتنامه می‌دادند اما به خاطر هواداران پرسپولیس ماندم و این در حالی است که پیشنهاد خارجی‌ام هنوز هم روی میز آقای عرب هست. من پرسپولیس را دوست دارم و بدون هیچ قید و شریطی قراردادم را تمدید کردم. هیچ ناز و ادایی هم نداشتم چون می‌خواستم بمانم. واقعا کجا بروم بهتر از پرسپولیس؟»

 

11

 

captcha
تازه ها
بیشتر