پرسپولیس / شناسه خبر: 99504 / تاریخ انتشار : 1398/3/25 14:02
|
مدیرعامل، وکیل، عضو هیات مدیره و آقای پیمانکار

غیرفنی‌ها برای پرسپولیس بازیکن می‌خرند

حضور پیمانکار ورزشگاه درفشی‌فر در کمیته نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس چه توجیهی می‌تواند داشته باشد؟

غیرفنی‌ها برای پرسپولیس بازیکن می‌خرند

 

بهترین راه همین بود. اینکه نقل و انتقالات باشگاه دست یک گروه باشد. این‌طوری دیگر نه بازارگرمی‌ها کسی را نگران می‌کند و نه موازی‌کاری می‌شود. پرسپولیسی‌ها هم حتما نظرشان همین بوده که کمیته نقل و انتقالات را تشکیل دادند. هر چند باز هم نابلدی‌شان را به رخ کشیدند.

درست همان روزی که ایرج عرب برای دفاع از خودش و عملکردش به نشست خبری آمده بود، خبر آوردند که علی رغبتی عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس مسئولیت نقل و انتقالات این باشگاه را هم به عهده گرفته است. هر چند خودش خیلی زود تکذیب کرد و گفت که تنها به عنوان عضوی از هیات مدیره بر عملکرد نقل و انتقالاتی باشگاه نظارت خواهد کرد.

خلاصه که آن بحث، با همین تکذیبیه پایان گرفت و حالا مشخص شده که رغبتی هم یکی از اعضای کمیته نقل و انتقالات باشگاه است. حالا یا مسئول مستقیم جذب بازیکن و یا به قول خودش  در نقش ناظر. عجیب‌تر از حضور رغبتی و مسئولیت تازه‌اش، قرار گرفتن نام مشاور ایرج عرب در فهرست اعضای کمیته نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس است. سهند حبیب‌زاده البته در همین چند ماه مسئولیت‌های مهم‌تر از این هم داشته و در تمام جلسات خصوصی مدیرعامل با برانکو، بازیکنان و حتی نماینده‌ی اسپانسر حضور پیدا کرده. او در حالی وارد کمیته نقل و انتقالات شده که در واقع پیمانکار ورزشگاه درفشی‌فر است و تاکنون هیچگونه مسئولیت مشابهی نداشته اما شاید نسبت فامیلی‌اش با معاون پیشین باشگاه او را در چنین جایگاهی نشانده.

هر چه هست، حالا این دو نفر به علاوه‌ی ایرج عرب و مهدی ذاکر (معاون حقوقی باشگاه) کمیته نقل و انتقالات باشگاه را تشکیل داده‌اند و جالب اینکه هیچ‌کدام‌شان فوتبالی و فنی نیستند. البته خوب است که خودِ مدیرعامل و معاون حقوقی‌اش در مذاکرات حضور داشته باشند تا حداقل قراردادهایی که امضا می‌شود، محکم باشد اما حضور پیمانکار ورزشگاه درفشی‌فر در کمیته نقل و انتقالات باشگاه چه توجیهی می‌تواند داشته باشد؟ حتما عرب باز هم می‌خواهد بگوید: «من تشخیص داده‌ام» اما آیا او مشاور ویژه‌اش توانایی مذاکره و جذب بازیکن را دارند؟ فعلا که فعالیت رسمی‌شان را آغاز نکرده‌ و تا امروز بازیکنی نخریده‌اند.

جالب اینکه سراغ هیچکدام از بازیکنانی هم که برانکو پیش از رفتنش در واکنش به اصرارهای باشگاه معرفی کرده بود، نرفته‌اند. در عوض با فرشاد احمدزاده مذاکره کرده‌اند و چند بازیکن دیگری که آنها هم آقای سرمربی نام‌شان را به زبان نیاورده بود. آیا این را می‌توانیم نشانه‌ای از پایان همکاری با برانکو به حساب بیاوریم؟

 

11

 

captcha
تازه ها
بیشتر