پرسپولیس / شناسه خبر: 99502 / تاریخ انتشار : 1398/3/25 13:06
|

پاسپورت مدافع پرسپولیس در دست ایجنت‌ کره‌ای؛ انصاری می‌رود؟

ایجنت‌های ژاپنی و کره‌ای دوباره به فکر انتقال محمد انصاری به تیم‌های شرق آسیا افتاده‌اند و حتی یک ایجنت کره‌ای تصویری از گذرنامه این بازیکن را خواسته‌ تا مقدمات حضور او را در کی‌لیگ فراهم کند.

پاسپورت مدافع پرسپولیس در دست ایجنت‌ کره‌ای

 

یک سال پیش همین موقع‌ها بود که گفتند محمد انصاری با مشتری چینی‌اش به توافق رسیده و به زودی پرسپولیس را ترک می‌کند. پیشنهادش تازه نبود البته. چینی‌ها از چند ماه قبل مدافع چپ تیم برانکو را زیر نظر گرفته و حتی در نیم‌فصلِ پیش از آن «نه» هم شنیده بودند اما عقب ننشستند. فصل که تمام شد، دوباره به سراغ این بازیکن آمدند و خبرهایی که هر روز منتشر می‌شد، از توافق‌شان حکایت داشت. سر آخر اما انصاری با پرسپولیس تمدید کرد و گفت بازی در لیگ ایران را ترجیح می‌دهد.

حالا بعد از یک سال، همان شرایط تکرار شده. دوباره از آن سوی قاره‌ی آسیا برای مدافع پرسپولیس پیشنهاد فرستاده‌اند. این بار البته از کره‌جنوبی، نه چین. پیشنهادشان هم آنقدر جدی است که حتی شنیدیم چند ایجنت‌ از کشور کره‌جنوبی تصویر صفحه اول پاسپورت محمد انصاری را خواسته‌اند تا زمینه انتقال او به کی‌لیگ را فراهم کنند.

نکند باید احتمال جدایی او را جدی بگیریم؟ هنوز چیزی معلوم نیست و انصاری هم که در نیم‌فصل دوم لیگ گذشته به دلیل مصدومیت (پارگی رباط صلیبی) در ترکیب پرسپولیس جایی نداشت، این روزها به طور اختصاصی تمرین می‌کند و می‌گویند احتمال لژیونر شدنش کم نیست.

جالب اینکه همه‌ی مشتریان این بازیکن از شرق آسیا می‌آیند. نخستین پیشنهاد خارجی او از سوی چینی‌ها بود و در پاییز گذشته و با توجه به درخشش پرسپولیس و بازیکنانش در لیگ قهرمانان یک باشگاه ژاپنی با جدیت خواهان جذب انصاری شده بود که مصدومیت بدموقع این بازیکن در بازی برگشت فینال لیگ قهرمان آنها را از پیشنهادشان پشیمان کرد.

ایجنت‌های شرقی اما هنوز از مدافع پرسپولیس ناامید نشده‌اند. این را از تلاش ایجنت‌های ژاپنی و کره‌ای دریافتیم که باز هم به فکر انتقال محمد انصاری به تیم‌های شرق آسیا افتاده‌اند. در همین رابطه شنیدیم یک ایجنت کره‌ای تصویری از گذرنامه محمد انصاری را خواسته‌ تا مقدمات حضور او را در لیگ کشورش را فراهم کند. آنهم در حالی که این بازیکن یک سال پیش قرارداد سه ساله با پرسپولیس بست و برای جدایی نیاز به رضایت‌نامه دارد. البته اگر خودش مایل باشد به رفتن.

 

11

 

captcha
تازه ها
بیشتر