فوتبال ایران / شناسه خبر: 99501 / تاریخ انتشار : 1398/3/25 13:22
|
رکورد ویژه فدراسیون ۵ ستاره

۳ تیم ملی با ۳ برند در یک هفته!

در طول کمتر از یک هفته سه تیم ملی زیر مجموعه فدراسیون فوتبال با لباس هایی از سه برند مختلف به میدان رفتند.

در اتفاقی ویژه و البته شاید هم معمولی برای فدراسیون فوتبال ایران طی کمتر از یک هفته سه تیم ملی مختلف زیرمجموعه این فدراسیون با البسه ای که از سه برند مختلف تامین شده است به میدان رفتند.

تیم فو تبال جوانان که در تورنمنت روسیه حضور داشت با لباس های برند مجید در مسابقات این تورنمنت شرکت کرد،تیم ملی با لباس های آدیداس در تمرینات و دو مسابقه دوستانه مقابل سوریه و کره جنوبی حاضر شد و سرانجام روز گذشته تیم فوتسال زیر 20 سال ایران در رقابت های قهرمانی آسیا با البسه برند یوسف در تبریز به میدان رفت تا فدراسیون 5 ستاره یک رکورد ویژه را از آن خود کند.

بازی تیم جوانان مقابل یونان در تورنمنت روسیه در شهر سن پترزبورگ

این اتفاق در حالی رخ می دهد که فدراسیون فوتبال برای تامین البسه تیم های ملی در چند نوبت فراخوان داد و از تولید کننده های داخلی و خارجی جهت اسپانسرینگ تیم های ملی دعوت به عمل آورد اما هنوز اتفاق ویژه ای در این خصوص رخ نداده و با اینکه ظاهرا چند برند تقاضای اسپانسرینگ داشته اند هنوز اتفاق ویژه ای در این خصوص رخ نداده است.

دیدار دوستانه تیم ملی مقابل کره جنوبی در سئول

در این میان جالب اینجاست که هدایت الله ممبینی داور بازنشسته خوزستانی که در راس کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال قرار دارد به هیچ وجه پاسخگو نیست و حاضر نیست در خصوص این ناهماهنگی ها و تعویق یکسان سازی البسه تیم های ملی توضیح بدهد.

گفتنی است تمرینات تیم فوتبال نوجوانان هم طی روزهای اخیر مثل اردوهای قبلی این تیم با لباس های برند مجید برگزار می شود ضمن اینکه تمرینات و مسابقات اخیر تیم های فوتبال ساحلی و بانوان هم با این برند برگزار شده است.

دیدار تیم فوتسال زیر20 سال ایران و هنگ کنگ در تبریز

از سوی دیگر دو ماه قبل تیم فوتبال امید با لباس های برند آلشپورت در مسابقات رسمی و اردوهای خود حاضر شد و گفته می شود اعضای تیم امید در دور جدید تمریناتش که از عصر امروز زیر نظر فرهاد مجیدی آغاز خواهد شد باز هم البسه برند آلشپورت را به تن خواهند کرد که در این صورت رکورد فدراسیون پررنگ تر و جالب تر هم خواهد شد.

تکمله: اتفاقی که صبح امروز پیش بینی کرده بودیم عینیت یافت و تیم امید در اولین تمرین دور جدید اردوهایش لباس های برند آلشپوت را به تن کرد تا رکورد این فدراسیون ماندگار و اوج بی نظمی و سوء مدیریت در این مجموعه مشاهده شود.

3

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر