فوتبال ایران / شناسه خبر: 99474 / تاریخ انتشار : 1398/3/24 13:44
|

بازتاب حضور استراماچونی از روسیه تا چک و ایتالیا

اغلب رسانه‌های اروپایی حضور استراماچونی در استقلال را بازتاب داده‌اند. این مربی ایتالیایی به دلیل تجربه مربیگری در اینتر میلان مورد توجه رسانه‌های قاره سبز قرار گرفته است.

سایت های خبری گوناگون اروپایی مربیگری استراماچونی در استقلال را که سابق به عنوان سرمربی روی نیمکت اینترمیلان می‌نشست را بازتاب داده اند.

اسکای اسپرت آسیا به مصاحبه کوتاه استراماچونی بعد از پذیرش مربیگری استقلال اشاره کرده است.

سایت اسپرت جمهوری چک نیز با اعلام خبر حضور استراماچونی در استقلال، نوشت: انجام شد و به پایان رسید. آندره‌آ استراماچونی توسط باشگاه استقلال تهران به خدمت‌گرفته شد.

خبرگزاری ریانووستی روسیه با انتشار خبری تحت عنوان، سرمربی سابق اینتر میلان هدایت استقلال ایران را بر عهده گرفت، حضور استراماچونی در استقلال را اعلام کرد.

گازتا نیز درباره استراماچونی این جملات را نوشته است: آخرین فعالیت کاری او یک سال قبل در تیم اسپارتاپراگ بود. حالا درازای دریافت سالیانه 1.6 میلیون یورو مربی اهل رم برای استقلال کار می‌کند. استراماچونی از پراگ شروع کرد که به تهران برسد.بعد از یک سال از خارج‌شدن از قرارداد با پراگی‌ها، او‌به تیم جدیدش وارد می‌شود.هر چند در تیم سابق تجربه اختلاف با مدیریت را داشت و البته مورد توجه هواداران نیز بود.اینک مربی سابق اینترمیلان و اودینزه، چالش جدیدش را در استقلال، تیم پایتخت ایران،‌در لیگ برتر و لیگ قهرمانان را آغاز می‌کند.

10-1

captcha
تازه ها
بیشتر