استقلال / شناسه خبر: 99471 / تاریخ انتشار : 1398/3/24 12:07
|
قرارداد دو ساله‌ی جانشین منتظری

یزدانی سه‌شنبه با استقلال داخلی بست

برخلاف برخی اخبار که فقط از توافق یزدانی با استقلال خبر می‌دهند، این مدافع سه‌شنبه شب با استقلال قرارداد داخلی امضا کرده و بازیکن این تیم محسوب می‌شود.

قرارداد دو ساله‌ی یزدانی با استقلال

نام سیاوش یزدانی در بازی مقابل پرسپولیس سر زبان‌ها افتاد، بخصوص بعد از جر و بحث‌هایش با شجاع خلیل‌زاده که تا مدت‌ها سوژه‌ی رسانه‌ها بود. حالا اما این مدافع باز هم خبرساز شده و این بار حضورش در استقلال مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته است. سیاوش یزدانی بعد از حضوری موفق در ترکیب سپاهان، عزم خود را جزم کرد تا به یک باشگاه اروپایی برود. باشگاهی که مسیر حضور در تیم ملی برا برای این مدافع هموار کند اما چنین اتفاقی هرگز رخ نداد.

سیاوش یزدانی وقتی دید با باشگاهی اروپایی به توافق نرسیده، پای میز مذاکره با استقلال نشست و با علی خطیر به توافق هم رسید. برخلاف برخی اخبار که از توافق یزدانی با استقلال خبر می‌دهند، این مدافع سه‌شنبه شب با استقلال قرارداد داخلی امضا کرده و بازیکن این تیم محسوب می‌شود. پست یزدانی در اینستاگرام و خداحافظی از سپاهان و هوادارانش نیز نشانگر همین توافق رسمی است. قرارداد یزدانی با استقلال به مدت دو فصل است و این بازیکن احتمالا جای پژمان منتظری را در این تیم خواهد گرفت.

---

نکته‌ی جالب اینکه بعد از توافق سیاوش یزدانی با استقلال و امضای قرارداد داخلی، یک پیشنهاد اروپایی به دست این مدافع رسیده اما باشگاه استقلال با جدایی او مخالفت کرده. اتفاقی که شاید اگر یک روز جلوتر رخ می‌داد، حالا یزدانی به جای امضای قرارداد با استقلال، پیراهن یک باشگاه اروپایی را می‌پوشید. یزدانی فصل قبل یکی از بازیکنان ثابت سپاهان بود و نقش ویژه‌ای در کسب عنوان نایب‌قهرمانی این تیم در لیگ برتر داشت. او متولد مشهد است و سابقه‌ی بازی در سیاه‌جامگان و پیکان را نیز در کارنامه دارد.   

 

10

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر